Respawn.pl

Strona główna » Poznaliśmy najlepsze karty z Ekstraklasy w FIFA 23

Poznaliśmy najlepsze karty z Ekstraklasy w FIFA 23

Autor: Maks Bartosik

Do premiery FIFA 23 pozostały już tylko dwa tygodnie, a co za tym idzie, EA zaczęło ujawniać karty w nowej odsłonie FIFA Ultimate Team. Wśród tych które już znamy są też niektóre z Ekstraklasy. Jak prezentuje się najlepsza dziesiątka piłkarzy z naszej ligi w FIFA 23?

Polska Ekstraklasa dotychczas nie słynęła z kart, wokół których gracze chcieliby budować swoje składy. Wystarczy wspomnieć, że tylko trzykrotnie w ostatnich latach chociaż jeden zawodnik z Ekstraklasy otrzymał złotą kartę. Takowymi byli m.in. Vadis Odjidja-Ofoe w FIFA 17 czy Pedro Rebocho w FIFA 22. Czy w FIFA 23 również będziemy mogli zagrać złotą kartą z Ekstraklasy? Ku zaskoczeniu większości fanów polskiej ligi, nie.

CZYTAJ TAKŻE: Znamy oceny Lewandowskiego, Messiego i Mbappe w FIFA 23!

Najlepszą kartą w Ekstraklasie w nowej edycji gry będzie oczywiście Ivi Lopez. Jednak nie wiedzieć czemu, Hiszpan otrzymał srebrną kartę ocenioną na 74. Zaraz za nim są Carlitos, Kamil Grosicki i Joao Amaral, ocenieni na 73. Z kolei o punkt niżej oceniono Lukasa Podolskiego, Josue czy Mikhaela Ishaka. Pełny skład TOP 10 kart z Ekstraklasy znajdziecie poniżej.

Wielu graczy jest zdziwionych, czemu Pedro Rebocho nie tylko stracił złotą kartę, ale też otrzymał downgrade o przynajmniej 3 punkty. Portugalczyk był jedną z kluczowych postaci mistrzowskiego składu Lecha Poznań i z całą pewnością nie zasłużył aż na taki spadek oceny.