Respawn.pl

Poznaliśmy nowe karty Bohaterów Champions League w EA FC 24!

Autor: Maks Bartosik

EA ogłasza coraz więcej informacji o EA Sports FC! Niedawno poznaliśmy kilkunastu legendarnych zawodników, którzy otrzymają karty Bohaterów Champions League w EA Sports FC 24!

Co prawda seria FIFA już nie będzie wydawana przez EA Sports i zastąpi ją EA Sports FC, to w kwestii trybu Ultimate Team niewiele się zmieni. Dalej w grze będą dostępne te same karty, którymi mogliśmy bawić się w FIFA 23. Wśród nich są karty Bohaterów, które zadebiutowały w FIFA 22.

EA SPORTS FC 24: data premiery, szczegóły wersji, gameplay

W tym roku pojawią się jednak nowe wersje kart Bohaterów, związane z rozgrywkami UEFA Champions League. EA ogłosiło niedawno dziewiętnastu zawodników, którzy otrzymają takie karty w EA FC 24. Wśród nich są m.in. Wesley Sneijder, Gianlucca Vialli, Carlos Tevez, Bixente Lizarazu, John Arne Riise, Dimitar Berbatov czy Vincent Kompany. Pełną listę nowych Bohaterów Champions League w EA Sports FC 24 możecie zobaczyć poniżej:

Jak można zauważyć na grafice, w EA Sports FC 24 karty Bohaterów Champions League otrzymają także piłkarki, które w tym roku będą dostępne w trybie Ultimate Team. Są to Sonia Bompastor, Nadine Kessler oraz Alex Scott.

fc24 heroes media alex scott1

EA SPORTS FC 24a w wersji standardowej od 29 września 2023 roku, natomiast wersja Ultimate będzie dostępna już 22 września. W przypadku zakupu wersji Ultimate wśród bonusów za preorder otrzymamy właśnie jedną z kart Bohaterów Champions League.

Wszystkie informacje o nowej grze piłkarskiej od EA znajdziecie na naszej stronie w specjalnej zakładce, do której link znajduje się tutaj.