Respawn.pl

Poznaliśmy okładkę EA Sports FC!

Autor: Maks Bartosik
EA SPORTS FC

EA rozpoczęło ogłaszanie pierwszych szczegółów dotyczących nowej produkcji, która ma zastąpić serię FIFA – EA Sports FC. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, jak będzie prezentować się okładka nowej gry piłkarskiej!

Rozpoczęły się wakacje, a to jak co roku oznacza nowe informacje o nadchodzącej grze piłkarskiej spod ramienia Electronic Arts. W tym roku jednak nie chodzi o serię FIFA, która nie będzie już wydawana przez EA, a EA Sports FC, czyli nową produkcję, będącą poniekąd kontynuacją poprzedniczki. Seria zmieniła nazwę po tym, jak EA utraciło licencję do nazwy FIFA i było zmuszone szukać alternatywy, którą zostać ma właśnie EA Sports FC.

Znamy okładkę EA Sports FC!

Dzisiaj Electronic Arts zdecydowało się na ujawnienie pierwszej, dosyć ważnej informacji o nowej produkcji. Mowa o tym, jak będzie prezentować się okładka gry w wersji Ultimate. Ku zaskoczeniu wielu graczy, EA odeszło od zasady, że na okładce znajduje się jeden, ewentualnie dwóch ambasadorów serii i zdecydowało się na umieszczenie na niej wielu zawodników i zawodniczek. Wśród nich są m.in. Erling Haaland, Vinicius Junior i Jude Bellingham, którzy byli ambasadorami gry już wcześniej.

Znalazło się także miejsce dla kilku legend piłki nożnej, które dotychczas w serii FIFA pojawiali się jako karty Ikon. To m.in. Ronaldinho, Pele, David Beckham czy Johan Cruyff.

Okładkę wersji Ultimate EA Sports FC możecie zobaczyć poniżej:

F0qQeTwXoAEaXq9?format=jpg&name=medium

Wszystkie informacje o nowej grze piłkarskiej od EA znajdziecie na naszej stronie w specjalnej zakładce, do której link znajduje się tutaj.