Respawn.pl

Poznaliśmy ostatni darmowy tytuł z okazji świątecznej promocji na EPIC Games Store!

Autor: Michał Maćkowski

EPIC Games Store ogłosił ostatnią darmową grę z okazji świątecznej promocji. Do jutra gracze do swoich kont mogą przypisać Dishonored w edycji definitywnej. 

Tak o to kończy się kolejna promocja EPIC Games Store na darmowe gry. Piętnaście dni przeleciało z prędkością światła i nie ma co ukrywać, nie była to spektakularna promocja. Faktycznie platforma rozdała kilka fajnych i wysoko ocenianych tytułów, ale tak naprawdę tylko jeden tytuł zbudził duże zainteresowanie, co spowodowało problemy z serwerami.

Dishonored – Definitive Edition za darmo

Ostatnim darmowym tytułem z okazji promocji na EPIC Games Store jest Dishonored w wersji definitywnej, które wydane zostało w kwietniu 2015 roku. Trzeba przyznać, że podczas trwania promocji, platforma rozdała wiele wysokoocenianych tytułów, do których także zalicza się produkcja Arkane Studios. Gra według krytyków na metacritic oceniona została na równe 8.

Udostępniona na 24 godziny za darmo edycja Dishonored Definitive zawiera grę oraz wszystkie dodatki, takie jak: Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches i Void Walker’s Arsenal. Dishonored to pierwszoosobowa gra akcji, w której wcielamy się w asasyna o nadprzyrodzonych zdolnościach. Ostatni darmowy tytuł na platformie w okazji promocji możecie odebrać tutaj.

Koniec darmowych gier, jednak nie promocji na EPIC Games Store

Mimo, że EPIC Games Store zakończył serię rozdawania darmowych gier z okazji świątecznej promocji, to na platformie nadal czekają na użytkowników inne zniżki. Do 5 stycznia trwa bowiem wyprzedaż, dzięki które można na grach zaoszczędzić nawet 75%. Na dodatek na platformie czeka także na każdego użytkownika kupon na 25% zniżki na wybraną przez siebie grę.