Respawn.pl

Poznaliśmy pierwsze karty w EA FC 24! Robert Lewandowski jak Messi!

Autor: Maks Bartosik

Im bliżej premiery EA FC 24, tym więcej informacji wychodzi na światło dzienne. W ciągu kilku ostatnich dni w sieci pojawiły się przecieki dotyczące ocen poszczególnych zawodników w trybie Ultimate Team w EA FC 24!

Do premiery EA Sports FC 24 pozostało już niewiele czasu. Za nieco ponad trzy tygodnie będziemy mogli grać w nową grę piłkarską spod szyldu EA Sports. Oczywiście im bliżej do premiery gry, tym więcej pojawia się przecieków. Jeden z nich informuje o najlepiej ocenianych zawodnikach w trybie Ultimate Team.

Mbappe, Haaland i De Bruyne najlepsi w EA FC 24!

W tym roku nie będzie jednego zawodnika z najwyższą oceną w EA FC 24, a aż trzech. Mowa o Kylianie Mbappe, Erlingu Haalandzie i Kevinie De Bruyne – cała trójka została oceniona na 91. Tuż za nimi znalazło się pięciu piłkarzy ocenionych na 90, a wśród nich są Leo Messi oraz Robert Lewandowski! Polak otrzymał downgrade o jeden punkt oceny ogólnej względem FIFA 23.

Dalej w zestawieniu znajdziemy też Virgila Van Dijka, Neymara czy Alissona, ocenionych na 89. Pełne zestawienie możecie zobaczyć poniżej:

Tak samo jak VVD czy Neymar, ocenieni zostali także Mohamed Salah i Vinicius Junior. Brazylijczyk, który niegdyś był gwiazdą okładki FIFA, otrzymał upgrade z 86 na 89 punktów oceny ogólnej!

Cristiano Ronaldo tylko fodderem?

Spory downgrade zaliczył natomiast Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w EA FC 24 oceniony będzie tylko na 86 punktów oceny, a jego karta w trybie Ultimate Team nie wyróżnia się absolutnie niczym.