Respawn.pl

Poznaliśmy rywali 9INE na drodze po BLAST Premier Showdown

Autor: Michał Maćkowski
9INE

9INE ma za sobą udane polskie kwalifikacje do RES WEM Masters, czyli turnieju, w którym walka toczy się o miejsce na BLAST Premier Showdown. Polacy poznali już swoich rywali i co ważne, los do naszych rodaków nieco się uśmiechnął. 

9INE, jako aktualnie najlepsza polska formacja CS:GO nie ma chwili wolnego, bowiem na horyzoncie kolejne ważne turnieje, dzięki którym będą mieli szanse zdobywać punkty w rankingach. Przed polską formacją kolejne wyzwanie w postaci rozgrywek RES Western European Masters, gdzie walka toczyć będzie się o BLAST Premier Showdown.

Łatwa grupa dla 9INE w walce o BLAST Premier

Ekipa Wiktora “mynio” Kruk awansowała do turnieju kwalifikacyjnego do BLAST Premier po wygraniu polskich eliminacji. 9INE jako jeden z ośmiu zespołów powalczy o awans do jednych z najbardziej prestiżowych rozgrywek CS:GO na świecie. Polska formacja turniej RES WEM Masters rozpocznie grupie A, gdzie znaleźli się także gracze SD Invicta, LDLC oraz ALTERNATE aTTaX.

Najmocniejsi rywale ominięci

Trzeba przyznać, że los uśmiechnął się do polskiej formacji, bowiem grupa B wygląda znacznie trudniej. W drugiej grupie znaleźli się bowiem Miłosz “mhL” Knasiak grający pod barwami Endpoint oraz Kamil “siuhy” Szkaradek z GamerLegion. Dwójka Polaków oprócz walki między sobą o awans do fazy pucharowej, czeka także starcie z FTW oraz Into the Bin.

Rozgrywki RES Western European Masters rozegrane zostaną między 3 a 5 marca. W akcji zobaczymy łącznie osiem zespołów, które powalczą o tylko jedno miejsce na BLAST Premier Showdown 2023 Europe.