Respawn.pl

Poznaliśmy rywali x-kom AGO i Anonymo w fazie pucharowej Snow Sweet Snow 2!

Autor: Michał Maćkowski

Już w poniedziałek wystartuje faza pucharowa drugiego sezonu Snow Sweet Snow, gdzie o zwycięstwo walczyć będą dwa polskie zespoły – x-kom AGO oraz Anonymo. 

Faza grupowa łaskawa była dla Polaków, którzy w komplecie awansowali do play-offów drugiego sezonu Snow Sweet Snow. x-kom AGO przebrnęło najdłuższą drogę ze wszystkich, bowiem startowało w turnieju już w regionalnych kwalifikacjach. To jednak nie przeszkodziło ani trochę Damianowi “Furlanowi” Kisłowskiemu i spółce awansować z bilansem 3-1 do play-offów, gdzie na początek zmierzą się z Sinners. Jeżeli Polakom uda się pokonać czeski zespół, to w ćwierćfinale zmierzą się z Ninjas in Pyjamas.

AGO vs Sinners – 12:00 (poniedziałek, 8 marca)

Jako drudzy awans do fazy pucharowej zgarnęli zawodnicy Anonymo, którzy wrócili z dalekiej podróży. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego miała aż trzy razy nóż na gardle, bowiem przegrała pierwsze dwa pojedynki. Jednak powrót z bilansu 0-2 wydawał się naprawdę trudny, lecz na szczęście udało się wrócić! Anonymo pokonało GODSENT, Movistar Riders i SAW, co pozwoliło rzutem na taśmę awansować do kolejnego etapu, gdzie na start czeka ich pojedynek z Finami z HAVU. W przypadku zwycięstwa polski zespół w ćwierćfinale zmierzy się ze Sprout.

Anonymo vs HAVU – 15:00 (poniedziałek, 8 marca)

Faza pucharowa drugiego sezonu Snow Sweet Snow wystartuje już w poniedziałek! Transmisję z tym spotkań możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale Good Game League.