Respawn.pl

Poznaliśmy szczegóły oraz harmonogram Dnia Dziecka organizowanego przez pashę!

Autor: Krzysztof Sarna
pashabiceps

1 czerwca już jutro. Jest to dzień szczególny przede wszystkim dla dzieci, w którym raz do roku najmłodsi są traktowani szczególnie, wszak to ich święto. Wiele imprez poświęconych właśnie “młodzikom” będzie mieć miejsce już w nadchodzący weekend. Nie inaczej jest w przypadku wydarzenia organizowanego przez Jarosława “pashę” Jarząbkowskiego, które w nadchodzącą sobotę odbędzie się w Nasielsku. Poznaliśmy szczegóły festynu organizowanego przez legendę esportu!

Dokładnie 4 czerwca w Nasielsku odbędzie się Dzień Dziecka organizowany przez pashę. Tak więc młodzież z tego miasta oraz okolic będzie mieć wielkie powody do zadowolenia. To nie tylko samo spotkanie z idolem, legendą esportu i graczem komputerowym, ale także mnóstwo atrakcji przygotowanych przez zawodnika EMERITOS BANDITOS. 

W nadchodzącym wydarzeniu udział weźmie nie tylko były reprezentant Virtus.pro. W Nasielsku pojawią się także trenerzy, specjaliści oraz znani gracze ze świata esportu. Warto także wspomnieć, że cała impreza jest objęta patronatem burmistrza Nasielska. 

CZYTAJ TAKŻE: Ninjas in Pyjamas w TOP4 rankingu HLTV, AGO z dużym spadkiem

Dzień Dziecka, który organizowany jest przez 34-latka, odbędzie się na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Nasielsku. W programie nie tylko obecny będzie esportu, ale także zajęcia sportowe. Dzieci będą mogły zgłębić tajniki boksu tajskiego z Dawidem Nowakiem, ale na tym nie koniec. Młodzi wezmą również udział w zajęciach z performance coachem, Urszulą “Xirreth” Klimczak. Ponadto dzieciaki sprawdzą się w testach sprawnościowych MTSF. 

Na terenie imprezy staną dwie specjalne strefy od Kinguin: pierwsza to “Kinguin – strefa wyzwań “1 vs 1”, gdzie uczestnicy będą rywalizować z pashą. Druga określana jest mianem niespodzianki – “Speedball by Kinguin”, czyli paintball dla dzieci. To coś swego rodzaju “aim’owej” mapki dla wszystkich młodych gości wydarzenia. Ponadto pojawią się dwie specjalne strefy od 4Move, który jest tytularnym partnerem obozów PashaGamingCamp.

Wszystko zostanie zwieńczone czymś potężnym, ponieważ dla MVP Dnia Dziecka ACTINA jako partner technologiczny wydarzenia przygotowała komputer w nagrodę, tak więc młodzi będą mieli o co rywalizować. Na każdego uczestnika wydarzenia czekać będa nagrody ufundowane przez SteelSeries, którego Jarosław Jarząbkowski jest długoletnim ambasadorem. 

Harmonogram Dnia Dziecka organizowanego przez pashęBicepsa prezentuje się następująco: 

8:00 – Oficjalna rozpoczęcie i krótka prelekcja pashyBicepsa

8:30 – Poranny rozruch, czyli sportowe zajęcia z Jarkiem

9:00 – grupa 1: testy MTFS

          grupa 2: rywalizacja CS:GO

          grupa 3: trening sportów walki/perfomance coach

12:00 – grupa 1: trening sportów walki/performance coach

            grupa 2: testy MTFS

            grupa 3: rywalizacja CS:GO

15:00 – Obiad

16:00 – Spotkania z zaproszonymi goścmi

17:00 – grupa 1: rywalizacja CS:GO

            grupa 2: trening sportów walki/performance coach

            grupa 3: testy MTFS

20:00 – Zakończenie

Ci, którzy byli na Pasha Gaming Camp, albo chociaż widzieli, co się działo na tym obozie, doskonale zdają sobie sprawę, że powyższy harmonogram jest bardzo zbliżony do typowego dnia na tym wydarzeniu. Nadchodzący Dzień Dziecka w Nasielsku organizowany przez Jarząbkowskiego jest preludium do wakacyjnych obozów. Do pierwszego turnusu pozostało już mniej niż miesiąc, ponieważ jego początek zaplanowany jest na 27 czerwca. Wówczas młodzi adepci esportu ruszą nad Morze Bałtyckie. Z kolei dwa kolejne turnusy przeniosą się do Bukowiny Tatrzańskiej w dniach od 11 do 25 lipca. Łącznie na wszystkich campach przewinie się aż 315 obozowiczów.