Respawn.pl

Pracowity dzień dla zawodników Kinguin

Autor: Sergiusz Lelakowski

A to dlatego, że dziś czekają ich aż trzy oficjalne mecze, w dodatku BO3. Zapowiada się wieczór pełen wrażeń.

Kinguin rewelacyjnie poradziło sobie wczoraj w meczu przeciwko GODSENT. Dzięki wygranej 2:1 otrzymują pewny awans do fazy playoff turnieju Starladder i-League Season 2. Dzisiaj zagrają jeszcze jedno spotkanie w obrębie tej ligi, z PENTA Sports, jednak wynik nie zmieni tutaj sytuacji żadnej z drużyn.

Drużyna z Niemiec przegrała dwa swoje spotkania w obrębie tego turnieju – z GODSENT i Sferis PRIDE. Nawet jeśli wygrają dzisiaj z ekipą Loorda, to i tak odpadną z ligi. Ostatnio formacji idzie niezbyt dobrze, bo pomijając wygraną 2:0 z LGR i Alpha, resztę ostatnich meczów w zasadzie przegrali.

Polaków czeka także podwójne starcie z Team Spirit. Najpierw w ramach Hitbox Challenger Cup #2, gdzie drużyny powalczą o wejście do półfinałów, a następnie w ramach GG Masters – tutaj wygrana zagwarantuje zarówno jednej, jak i drugiej drużynie pewny awans do fazy playoff. Może być to naprawdę ciekawe starcie, szczególnie, że rosyjskiej drużynie idzie naprawdę nieźle. W ostatnim czasie pokonali takie formacje jak Space Soldiers, Escape, czy polskie Sferis PRIDE

Warto wspomnieć, że “Pingwiny” nadal znajdują się na bootcampie na stadionie Legii Warszawa. Pojawiają się również plotki, iż piłkarski gigant ze stolicy może rozpocząć współpracę z polskim zespołem.

https://www.facebook.com/michucsgo/?fref=ts

Dokładną rozpiskę dzisiejszych meczów znajdziecie poniżej. Zachęcamy do oglądania i kibicowania naszym rodakom!

Team Kinguin vs. Spirit (BO3) – 15:00 STREAM

Team Kinguin vs. PENTA (BO3) – 18:00 STREAM

Team Kinguin vs. Spirit (BO3) – 22:00 STREAM