Respawn.pl

Prawie bez niespodzianek na start play-offów ESL Pro League 17; Dzisiaj do gry wkracza dycha

Autor: Michał Maćkowski
dycha

Rozpoczęła się faza pucharowa siedemnastego sezonu ESL Pro League, gdzie na dzień dobry otrzymaliśmy jedną niespodziankę. Natomiast dzisiaj do gry wraca Paweł “dycha” Dycha. 

Najlepsze drużyny na świecie rywalizują w ramach siedemnastego sezonu ESL Pro League, gdzie walka nabiera rumieńców. Wczorajszy start fazy pucharowej przyniósł kibicom jedną niespodziankę, bo niemrawe Liquid odpadła z dalszej części turnieju.

Faza pucharowa ESL Pro League 17 rozpoczęta 

Wczoraj rozpoczęła się i zakończyła pierwsza runda play-offów siedemnastego sezonu ESL Pro League, gdzie większość faworytów nie zawiodła. Najpierw G2 wyeliminowało z rozgrywek Movistar Riders, a chwilę później FURIA odprawiła z kwitkiem reprezentantów fnatic. To jednak nieco bardziej zacięte spotkania oglądać mogliśmy w drugiej turze wczorajszych pojedynków, bowiem Natus Vincere dopiero po trzech mapach pokonało 00NATION. Jednak niespodziankę sprawiło brazylijskie paiN, które niespodziewanie już na dwóch mapach pokonało Liquid, wysyłając doświadczoną amerykańską formację do domu.

dycha wkracza do gry!

Już dzisiaj czekają nas kolejne pojedynki w fazie pucharowej ESL Pro League. W drugiej rundzie do gry powróci Paweł “dycha” Dycha i jego ENCE. Przed Polakiem niełatwe zadanie, bowiem po drugiej strony barykady staną gracze G2. W tym samym czasie co zespół Polaka, na serwerze między sobą rywalizować będą także Natus Vincere i Outsiders.

Nieco później na kibiców czekają kolejne ciekawe spotkania. FaZe na swojej drodze tym razem zmierzy się z reprezentantami FURIA, a MOUZ zawalczy z paiN, które zdecydowanie zaskoczyło graczy Liquid.

Harmonogram spotkań na dziś

  • ENCE vs G2 – 15:30
  • Outsiders vs Natus Vincere – 15:30
  • FaZe vs Furia – 19:00
  • MOUZ vs paiN – 19:00

Spotkania z siedemnastego sezonu ESL Pro League możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale ESL TV.