Respawn.pl

Premier Kosowa odwiedził graczy Bad News Eagles na bootcampie

Autor: Aleksander Kurcoń

Awans Bad News Eagles na Majora to wielkie wydarzenie dla małego kraju – Kosowa. Sukces esportowców dostrzegł premier rządu, który odwiedził zawodników na bootcampie.

Od kafejki internetowej po Majora. Historia Bad News Eagles brzmi niezwykle inspirująco i nie ma się co dziwić. Zawodnicy z małego kraju sprawili wielką niespodziankę, awansując na najważniejszy turniej CS:GO – Majora. Bad News Eagles zamelduje się na zbliżającym się wielkimi krokami PGL Major Antwerp 2022.

Taki sukces dostrzegły nawet władze Kosowa. Tamtejszy premier postanowił odwiedzić zawodników na bootcampie. Bad News Eagles bowiem obecnie przygotowują się do Majora, który dla nich rozpocznie się już w nadchodzącym tygodniu. Jest to więc pora na ostatnie szlify przed najważniejszym turniejem w karierze każdego zawodnika z tego składu. Słowa otuchy popłynęły również od samego premiera, który porozmawiał z zawodnikami na bootcampie.

Brak opisu.

Czy taka wizyta przyniesie jakiś skutek? Kto wie, na pewno jest to miły gest od premiera w stosunku do graczy. Można bowiem powiedzieć, że reprezentują oni Kosowo na mistrzostwach świata CS:GO. Tamtejszy rząd jak widać esport traktuje w 100% poważnie, okazując wsparcie swoim reprezentantom.