Respawn.pl

Premiera Counter-Strike 2 już w najbliższą środę?

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Chyba wszyscy są zgodni, że premiera Counter-Strike 2 odbędzie się już w najbliższą środę. Wskazuje na to najnowszy wpis oficjalnego profilu gry na Twitterze.

Kiedy premiera Counter-Strike 2?

Valve nie spełniło swoich założeń i Counter-Strike 2 nie doczeka się premiery latem, które według kalendarza kończy się 22 września. To jednak wiemy, że nowa produkcja od Valve ujrzy oficjalną premierę jeszcze we wrześniu, o czym nie wprost poinformował oficjalny profil gry na Twitterze.

Jak możemy przeczytać w najnowszym wpisie Counter-Strike 2 na Twitterze, admin tego konta postanowił zapytać, co gracze planują robić w najbliższą środę, czyli 27 września. Oznacza to nieoficjalnie, że właśnie wtedy gracze doczekają się oficjalnej premiery nowej wersji najpopularniejszego FPS’a na świecie. Oczywiście post został bardzo optymistycznie przyjęty przez społeczność i wygenerował zasięg ponad 7 milionów wyświetleń.

Gracze humorystycznie podeszli do zapowiedzi premiery

Nie trzeba było długo czekać, aby zobaczyć pierwsze reakcje społeczności na wyżej przedstawiony wpis. Najciekawiej na to zareagował zawodnik FaZe – Robin “ropz” Kool, który wstawił zdjęcie jak leży na jachcie i łapie promienie słoneczne przed następnymi rozgrywkami.

Co warto wiedzieć? Premiera Counter-strike 2 za rogiem!

Counter-Strike 2 według tego wpisu doczeka się oficjalnej premiery 27 września i będzie dostępny dla wszystkich za darmo. Do tej pory do gry dostęp mieli gracze, którzy otrzymali wyłączenie dostęp do wersji beta. To jednak nie każdy do tej pory miał okazję przetestować nową wersję najpopularniejszego FPS’a na świecie.

Przypomnijmy, że Counter-Strike 2 zapowiedziany został 22 marca tego roku. Oznacza to, że gra otrzyma oficjalnie premierę po sponad sześciu miesiącach od pierwszej oficjalnej zapowiedzi od Valve. Nadzieje i oczekiwania graczy wobec nowej wersji są naprawdę duże i już niektóre nie zostały do tej pory spełnione, a zapowiedziane przez producenta. Mowa tutaj między innymi o poprawie tickrate”u, który wciąż w CS2 jest na poziomie 64.

Więcej informacji o Counter-Strike 2 można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.