Respawn.pl

PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH

Autor: Marcin Skrętkowicz

Zostań najlepszym mobilnym farmerem z grą Farming Simulator 20, która od dziś jest dostępna do kupienia na konsolę Nintendo Switch. Pudełka z grą można znaleźć w dobrych sklepach z grami.

Nowa odsłona popularnej gry Farming Simulator na platformę Nintendo Switch zapewni graczom możliwość rozwoju swojego gospodarstwa rolnego z każdego miejsca, w którym akurat się znajdują, godziny rozrywki w grze oraz – premierowo na Nintendo Switch – flotę pojazdów i narzędzi od John Deere, największego producenta w branży rolniczej.

Farming Simulator 20 przenosi graczy w rejon inspirowany Ameryką Północną, gdzie każdy, w podróży czy w domu, może rozwijać swoją farmę. Po raz pierwszy na Nintendo Switch będzie można uprawiać bawełnę i owies, jak również korzystać z kultowych maszyn popularnej marki John Deere. Wykonuj rozmaite zadania oraz sprawdź nowe możliwości hodowli świń, krów i owiec, doglądając swoje gospodarstwo z końskiego grzbietu.

https://www.youtube.com/watch?v=ERvbz0K03Pc&feature=youtu.be&mc_cid=861fb16c45&mc_eid=1040eb21a1

W Farming Simulator 20 na graczy czeka ponad 100 wiernie odwzorowanych pojazdów i narzędzi od największych producentów w branży, m.in. IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz i John Deere.