Respawn.pl

Likwidacja Team Preparation

Autor: Sergiusz Lelakowski

Ostatnie zmiany w składzie zespołu sprawiły, że organizacja odwołała drużynę. Reszta zespołu zostaje wolnymi strzelcami, być może niedługo formuując swoją “piątkę”

Wszystko zaczęło się od odwołania PlesseN’a ze stanowiska stand-in’a w zespole Fnatic. Po kilku zagranych przez niego meczach, w których byliśmy świadkami raczej słabego performance’u ze strony młodego Szweda, Fnatic postanowiło powołać nowego zastępcę Olofmeistera. Tym zastępcą okazał się być John “Wenton” Eriksson.

Wenton od lutego tego roku występował w barwach Team Preparation. Zbierał on doświadczenie jeszcze w  czasach Counter-Strike’a 1.6 w takich zespołach jak H2k Gaming, a2g oraz WinFakt.

W wyniku odejścia wspomnianego gracza z Team Preparation na czas nieokreślony, reszta drużyny miała problem z odnalezieniem kogoś, kto wypełni pozostawioną lukę. Nicolai “glace” Jensen wspomina, że w tym czasie dostał propozycję od innej formacji i po ustaleniach z resztą drużyny dołączył do Escape Gaming.

Rezultatem dwóch odejść z Team Preparation była decyzja o “dropie” pozostałej trójki członków grupy i zawieszenie działalności.

Tą trójkę tworzy cadiaNLOMME oraz kHRYSTAL. Organizacja nie podaje informacji, czy zawodnicy będą grać ze sobą w przyszłości.