Respawn.pl

PRIDE w finałowy pojedynku z TRICKED

Autor: Sergiusz Lelakowski

W dniu dzisiejszym odbędą się dwa istotne pojedynki dla polskiej sceny e-sportu. Jednym z nich będzie finałowe starcie Quickshot Arena #31, w którym PRIDE zagra z TRICKED.

 

Od czasu ESWC polska formacja nie zagrała zbyt wielu potyczek. Za to na wspomnianym turnieju LAN-owym poradziła sobie bardzo dobrze, wychodząc z grupy, w której znajdowało się chociażby Epsilon czy PENTA. Ostatecznie odpadli w 1/16 turnieju, przegrywając z Gambit, ale zachowując twarz – mecz został rozegrany na trzech mapach, z czego jedna zakończyła się dogrywką. Po zakończeniu ESWC PRIDE zagrało kilka meczów w ramach Quickshot Arena #31. Dzięki dobrym rezultatom trafili do finału i mogą zmierzyć się z TRICKED.

Duńczycy radzą sobie równie nieźle, z tym, że od czasu bardzo udanego dla nich ESWC (występ w ćwierćfinałach) rozegrali masę spotkań online. Większość z nich zresztą wygrali, w tym turniej Dust2.dk eOddset Kinguin Cup, zgarniając 2 250$. Dzisiejszy mecz toczy się o podział puli, wynoszącej 1 500$. Walka odbędzie się godzinę po rozpoczęciu spotkania drużyny Loorda, bo o 19:00.

PRIDE vs. TRICKED (BO3) – 19:00 STREAM