Respawn.pl

PRIDE vs GODSENT dziś wieczorem

Autor: Sergiusz Lelakowski

W ostatnim meczu grupy A polska drużyna PRIDE zmierzy się ze Szwedami z GODSENT. Zwycięzca spotkania awansuje do play-offów kwalifikacji do StarLadder i-League S2.

Wcześniej z grupy A do play-offów kwalifikacji awansowała inna polska drużyna – Kinguin, natomiast z turniejem pożegnała się PENTA po dwóch porażkach i trzecim, poddanym meczu z ekipą Pawła “innocenta” Mocka. To oznacza, że jeśli PRIDE będzie w stanie wygrać dzisiejsze spotkanie, grupę A w zupełności zdominują Polacy.

Mecz PRIDE vs GODSENT będzie pierwszym oficjalnym starciem tych drużyn. Szwedzi mają za sobą w ostatnim czasie m.in. porażki z Kinguin i Immortals. Nie lepiej wygląda sytuacja drużyny trenowanej przez Kubę “KubiKa” Kubiaka, która z niedawnych meczy może jedynie pochwalić się wygraną z PENTA.

Facebookowy wpis Karola “repo” Cybulskiego nie napawa optymizmem. W ostatnim czasie ma on spore problemy z internetem i istnieje prawdopodobieństwo, że PRIDE dziś zagra ze stand-inem.

https://www.facebook.com/repoCSGO/posts/531511700391706

GODSENT jako drużyna z dużo bardziej utytułowanymi graczami zdaje się być faworytem dzisiejszego spotkania. O tym, czy przewidywania okażą się być trafne czy nie, przekonamy się w meczu rozpoczynającym się o godzinie 21:00. Transmisja na Twitchu z angielskim komentarzem.