Respawn.pl

Profilerr, czyli centrum CS, w którym znajdziesz wszystko!

Autor: Krzysztof Sarna

Wobec takich centrów Counter-Strike’a nie można przechodzić obojętnie! Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć, że to takie drugie HLTV. Profilerr.net, bo o tej stronie właśnie mowa – jest świetnym zapleczem CS-a, w którym znajdziemy wyniki meczów, statystyki, generatory celowników, komendy konsoli oraz wiele, wiele więcej!

Profilerr, czyli narzędzie wobec którego żaden z graczy CS-a nie może przejść obojętnie

Trzeba przyznać, że tego typu stron w świecie współczesnego Counter-Strike’a nie ma zbyt wiele. Ale przejdźmy do konkretów, bo tak zachwalamy, a nie powiedzieliśmy jeszcze niczego konkretnego. Tak więc przyjrzymy się, co oferuje naprawdę bogata strona Profilerr.

Mecze

Po wejściu na stronę główną, a także zwrócenie uwagi na zakładki naszym oczom ukaże się sekcja “Mecze CS:GO czy też CS:GO Mecze”. Nieważne, które z tych obu klikniemy i tak zostaniemy przeniesieni do centrum z meczami. Co prawda jeszcze jest to CS:GO, ale zapewne w nadchodzących dniach nazwa zostanie zmieniona na CS2. Jeśli chodzi jednak o centrum meczowe, to znajdziemy tutaj wyniki live, wyniki minionych spotkań, a także harmonogram nadchodzących pojedynków. Nie brakuje zestawienia zawodników, poprzednich meczów i zestawień H2H. 

p1p2

Oceny i konfiguracje profesjonalnych graczy

Bardzo ciekawą przestrzenią jest ta poświęcona ocenom profesjonalnych zawodników. Znajdziemy tu nie tylko zespół, który reprezentuje, ale także procent strzałów w głowę, ADR oraz K/D. Po kliknięciu w profil danego gracza. Każdy z nich ma swoją dedykowaną podstronę, w której wyświetlają się bardziej szczegółowe statystyki, jak ilość rozegranych map, meczów czy zarobki. Widnieją także statystyki ostatnich spotkań, średnie statystyki na rundę, ekwipunek Steam, ustawienia czy nadchodzące turnieje. W skrócie: jest w czym przebierać!

m1m2

Profesjonalne drużyny

Skoro jest sekcja przeznaczona dla profesjonalnych zawodników, to jest także i dla profesjonalnych drużyn. Na pierwszy rzut oka jest tutaj ranking, ale nie brakuje procentu zwycięstw, K/D, zebranych nagród w dolarach, najlepszej mapy czy ostatnich spotkań. 

SteamID

Ta przestrzeń jest ciekawa, ale wielkiego przełomu zarazem nie ma. Znając czyjeś SteamID można je “wklepać” do wyszukiwarki i tym samym wyświetlić profil Steam danej osoby. Wówczas pojawi się przybliżona wartość ekwipunku, zakazy i ograniczenia, szczegóły profilu Steam, data dołączenia czy poziom konta Steam. 

Bez tytulu

Co jeszcze?

Bardzo fajną przestrzenią są wybrane wiązania. Znajdziemy tutaj szereg komend, dzięki którym dla przykładu zwiększymy głośność gry podczas skradania się, szybko zmienimy rozmiar celownika czy też dynamicznie zmienimy kolor celownika. 

Bez tytulu 1

Jeśli zastanawiacie się nad doborem sprzętu gamingowego, to także jedna z sekcji powinna Wam pomóc w tym jakże trudnym wyborze. Dzięki statystykom sprzętu do gier sprawdzicie, które myszki klawiatury, słuchawki i monitory cieszą się największym uznaniem wśród graczy z samej czołówki świata. Ponadto “Statystyki sprzętu do gier” zawierają także rozdzielczości ekranu wraz z liczbą, ilu profesjonalnych zawodników z takowej korzysta. 

Generator celownika CS2

Nie ma sprawy. Generator powiązań? Nie ma sprawy. Wszystkie komendy konsoli? To również nie problem. Ostatnie dwie zakładki odpowiadają na pytania wartości ekwipunku CS:GO oraz ustawień profesjonalnych zawodników.

Tak więc trzeba przyznać, że Profiller.net to skarbnica wiedzy na temat Counter-Strike’a. Niebawem strona powinna oczywiście zmienić niektóre zagadnienia na podstawie CS-a 2, jak chociażby komendy. Nie zmienia to jednak faktu, że taka strona bazująca na HLTV pod względem statystyk jest świetnym rozwiązaniem i warto do niej często zaglądać. 

Materiał powstał przy współpracy z marką Profierr. Redakcja Respawn.pl otrzymała za ten mateirał gratyfikację w postaci finansowej.