Respawn.pl

Promocja od BetX dla czytelników Respawn.pl – zgarnij nawet do 800 złotych na ESPORT!

Autor: Michał Maćkowski

BetX, polski legalny bukmacher posiadający solidną ofertą na esport ma dla czytelników Respawn.pl promocję, dzięki której użytkownicy mogą zgarnąć nawet 800 złotych.

BetX, polski legalny bukmacher posiadający bogatą ofertę na esport oraz sporty tradycyjne przygotował dla wszystkich czytelników Respawn.pl specjalną ofertę. Dzięki promocji każdy nowy użytkownik może otrzymać nawet do 800 złotych na grę.

esport promocja

Promocja na esport od BetX dla czytelników Respawn.pl

BetX przygotował ofertą dla wszystkich, którzy zarejestrują się z kodem RESPAWN.  Na dzień dobry nowi gracze będą mogli zgarnąć aż 800 złotych bonusu powitalnego, dzięki czemu będzie można obstawiać esportowe wydarzenia i nie tylko z większą dawką bezpieczeństwa.

W pierwszyej kolejności należy się zarejestrować na stronie BetX z kodem RESPAWN, a następnie zweryfikować tożsamość, aby bezpiecznie i legalnie obstawiać wydarzenia esportowe i nie tylko. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji możemy przejść do wpłacenia pierwszego depozytu.

Krok 1

  1. Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 10 złotych lub do 500 złotych
  2. Zagraj za całą wpłaconą kwotę (jednym kuponem) na dowolną ofertę esportową z kursem 2,50.
  3. Jeżeli pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz cashback o równowartości 50% wpłaconej gotówki (maksymalny depozyt 500 złotych -> Cashback 250 PLN). Natomiast jeżeli z dowolnych przyczyn zakład zostanie rozliczony jako zwrot, zachowane zostanie prawo do kolejnych kroków.

Krok 2

  • Dokonaj drugiego depozytu na dowolną kwotę zgodną z warunkami oferty powitalnej.
  • Obróć całą wpłaconą kwotę dwukrotnie (zgodnie z regularną ofertą powitalną) na dowolną ofertę esportową z kursem 2,50.
  • Odbierz FREEBET dostępny na zdarzenia zgodne z regularną ofertą powitalną w wysokości 50% depozytu. Jeżeli z dowolnych przyczyn zakład zostanie rozliczony jako zwrot, nie zaliczy się do obrotu.

Krok 3

  • Dokonaj kolejnego depozytu, spełniające warunki oferty powitalnej
  • Obróć całą wpłaconą kwotę trzykrotnie (zgodnie z regularną ofertą powitalną) na dowolną ofertę esportową z kursem 2,50.
  • Odbierz bonus w formie gotówki w wysokości 50% depozytu spełniającego warunki promocji. Jeżeli z dowolnych przyczyn zakład zostanie rozliczony jako zwrot, nie zaliczy się do obrotu.

Pamiętaj, że muszą to być wydarzenia esportowe z zakładki ESPORT, do których niezaliczane są zakłady specjalne.

Jak i co obstawiać w Counter-Strike?

Obstawianie Counter-Strike na BetX nie wiąże się tylko ze wskazywanie wygranego danego starcia. Oferta pozwala także między innym na wskazywanie liczby map, dokładnego wyniku starć, liczby rund na danej mapie czy statystyk poszczególnych graczy.

Oferta skierowana jest tylko dla osób pełnoletnich. W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi BetX, z siedzibą w Bielsko-Biała przy ul. Stefana Batorego 5 (KRS 0000623608). Polski legalny bukmacher otrzymał zezwolenie w 2020 roku. . Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.

Materiał powstał przy współpracy z BetX, legalnym polskim bukmacherem i partnerem serwisu Respawn.pl