Respawn.pl

Przed EMERITOS BANDITOS piąty mecz! Czy będzie trzecia wygrana?

Autor: Krzysztof Sarna
Emeritos Banditos

Choć PGL Major w Antwerpii trwa w najepsze i człowiek żyje nim najbardziej, to jednak chciałoby się powiedzieć, że “nie samym Majorem przecież człowiek żyje”. W czwartkowy wieczór do gry wejdzie EMERITOS BANDITOS, które stoczy już piąty mecz w 41. sezonie ESEA Intermediate i jednocześnie powalczy o trzecie zwycięstwo. 

EMERITOS BANDITOS jak co sezon rywalizuje w ESEA Intermediate. Początek bieżącego sezonu rzeczywiście był dobry dla Polaków, ale wszystko szybko się wyrównało. Polacy staną dziś przed szansą przerwania pasma porażek, a także wyjścia na dodatni bilans.

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy w 41. odsłonie ESEA Intermediate wygrali i przegrali po dwa spotkania. Sam początek jak już wspomnieliśmy, był naprawdę bardzo obiecujący, ponieważ “Emerytowani” mieli status 2-0. Jednak porażki z McDonaldsFans i LDN zdecydowanie ostudziły zapały. Mimo to “Emerytowani” nieustannie walczą o awans do fazy play-off, z której można dostać się do ESEA Main. Zanim jednak najdą myśli o wyższej klasie rozgrywkowej – trzeba wygrywać pojedynki w fazie zasadniczej.

Dziś kultowa formacja spotka się z EGN-. Portugalska ekipa na ten moment znajduje się w lepszej sytuacji aniżeli EB, bo po czterech starciach ma bilans 3-1. Paulo “kHASTiN” Coelho i jego koledzy jak na razie prezentowali się z dobrej strony, wszak w żadnym z wygranych pojedynków nie stracili więcej niż dziesięciu punktów. 

Areną wieczornych zmagań będzie Overpass. Pierwsze przepychanki zaplanowano na godzinę 22:00.

22:00 | EMERITOS BANDITOS vs. EGN- | Overpass

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 41. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.