Respawn.pl

Przedostatni dzień BLAST Premier Fall Groups

Autor: Krzysztof Sarna

BLAST Premier Fall Groups zleciało bardzo szybko. Na tyle szybko, że dziś rozegra się przedostatni dzień tego turnieju. W sobotnie popołudnie zostanie wyłoniona pierwsza z trzech formacji, która z Knockout Stage awansuje na jesienne finały. Ponadto domknięta zostanie pierwsza runda za sprawą ostatniego w niej pojedynku.

BLAST Premier Fall Groups zmierza ku końcowi

Znajdujemy się już w przedostatnim dniu BLAST Premier Fall Groups. O godzinie 15:00 będziemy świadkami ostatniego meczu w ramach 1. rundy Knockout Stage. O przedostanie się do drugiej walczyć będą Evil Geniuses oraz G2 Esports. EG nie odniosło jeszcze ani jednej wygranej na turnieju w Kopenhadze, przegrywając z Teamem Vitality i Ninjas in Pyjamas. Minimalnie lepiej pokazali się “Samuraje”, którzy nie sprostali Teamowi Liquid i FaZe Clanowi, ale w międzyczasie pokonali OG Esports. Fakty jednak są takie, że Justin “jks” Savage i jego koledzy prezentują się do tej pory poniżej oczekiwań. Finalnie to G2 jednak jest faworytem tych zawodów. 

CZYTAJ TAKŻE: Zmiany na Overpassie, dostosowania naklejek holo – Aktualizacja CS2 22/07/2023

O awans do BLAST Premier Fall Final zagrają dziś Team Liquid i Astralis. Sprawy potoczyły się w ten sposób, że tak świetne organizacje bojują w Knockout Stage. Duńczycy rozczarowali, bo przegrali zarówno z Natus Vincere, jak i BIG. Z kolei TL już witał się z gąską, za sprawą finału grupy C. W decydującym starciu Keith “NAF” Markovic i jego koledzy musieli uznać wyższość FaZe Clanu. 

Harmonogram sobotnich spotkań BLAST Premier Fall Groups prezentuje się następująco:

15:00 | Evil Geniuses vs. G2 Esports – BO3

18:30 | Team Liquid vs. Astralis – BO3

Oba te spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Dostać się do niego można klikając tutaj.