Respawn.pl

Przetasowania w szeregach Heretics! paTiTek ląduje na ławce rezerwowych

Autor: Marcin Kapusta

Olbrzymie przetasowania kadrowe nadeszły w Teamie Heretics. Z drużyną pożegnali się dwaj gracze i trener, w tym m.in. Patryk “paTiTek” Fabrowski!

Przebudowa sekcji VALORANTA w hiszpańskiej organizacji rozpoczęła się dwa dni temu od odsunięcia na ławkę rezerwowych Amine’a “Amilwa” Saidiego. Dziś doszło do kolejnych roszad, w których wyniku ucierpieli Patryk “paTiTek” Fabrowski oraz dotychczasowy trener, Ivan “Johnta” Shevtsov. Ukraiński weteran objął funkcję głównego szkoleniowca w maju bieżącego roku, jednakże nie poprowadził swoich podopiecznych do żadnego spektakularnego triumfu. Z kolei Polak przywdział trykot Heretyków w czerwcu, a równolegle dołączył także Ardis “ardiis” Svarenieks. Ci mieli wnieść drużynę na sam szczyt, aczkolwiek te trzy miesiące okazały się tylko ogromnym pasmem rozczarowań.

Było fajnie póki trwało, ale zespół postanowił obrać inne podejście. Tym samym nadszedł czas, abym ruszył dalej. Wciąż jestem związany kontraktem z Heretics, ale pozwolili mi na zbadanie dostępnych opcji, więc jestem otwarty na wszystkie propozycje. Chcę też inaczej podejść do samego siebie, więc jestem naprawdę bardzo zmotywowany do szlifowania swoich umiejętności i powrotu na szczyt.” – oznajmił paTiTek we wpisie na TwitLongerze.

Aktualny skład Teamu Heretics wygląda następująco:

  • Hiszpania Christian “loWel” Garcia Antoran
  • Czechy Ondřej “MONSTEERR” Petrů
  • Niemcy Felix “al0rante” Brandl
  • Polska Patryk “paTiTek” Fabrowski (rezerwa)
  • Niemcy Dustyn “niesoW” Durnas (rezerwa)
  • Francja Amine “Amilwa” Saidi (rezerwa)