Respawn.pl

Przyszłe Gwiazdy już dostępne w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
Przyszłe Gwiazdy FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team rozpoczęła się nowa promocja – Przyszłe Gwiazdy. Na czym polega nowy event i jakie karty można zdobyć?

Po dwóch tygodniach promocji Team Of The Year EA nie zwalnia tempa i w FUT rozpoczęła się nowa promocja – Przyszłe Gwiazdy. Event ten jest już doskonale znany graczom FIFA i jego głównym założeniem jest wyróżnienie najbardziej obiecujących młodych piłkarzy. W poprzednich latach karty Future Stars otrzymywali m.in. Vinicius Junior, Kai Havertz czy Jude Bellingham.

I drużyna Przyszłe Gwiazdy

W tegorocznej drużynie Przyszłe Gwiazdy również znajdziemy kilka ciekawych nazwisk. Drużynę otwiera mistrz świata – Julian Alvarez z kartą ocenioną aż na 92. Tuż za nim znalazł się Pedri (91), Myhajło Mudryk (90) czy Karim Adeyemi (90). Dalej znajdziemy m.in. Josko Gvardiola (89), Vitinhe (89) czy Marca Guehiego (88). Pełen skład pierwszej drużyny Przyszłe Gwiazdy możecie zobaczyć poniżej:

Fabio Vieira w SBC

Nowa promocja to oczywiście też nowe karty w SBC i w zadaniach tygodniowych. W SBC pojawił się Fabio Vieira z Arsenalu w wersji Future Stars, oceniony na 89. By odblokować Portugalczyka trzeba wymienić dwa składy – 85 i 86. Łączna cena tego wyzwania “od zera” wynosi ok. 210 tysięcy coins.

Zdjęcie

Fot. Futbin

Akademia Przyszłe Gwiazdy

Z kolei w zadaniach pojawił się segment doskonale znany z poprzednich edycji eventu Przyszłe Gwiazdy. Mowa o akademii Future Stars, w ramach której możemy zdobywać coraz to lepsze karty danych piłkarzy. Jako pierwszy w tym segmencie pojawił się Jesper Lindstrøm z Eintrachtu Frankfurt. Podczas wykonywania wyzwań z akademii Przyszłych Gwiazd możemy odblokować cztery jego karty – 82, 84, 86 i 88.

Może być komiksem przedstawiającym 1 osoba i tekst „SPORTS FUT23 FUTURE STARS 86 84 CAM + LINDSTROM SHO LINDSTROM DRI 9PAS LINDSTROM 92 PAC 86 SHO PAS 73PHY 08 CAM 88 LINDSTROM 94 PAC 88 DRI 84 SHO 62 DEF 83 PAS 78 PHY 75 PHY ACADEMY OBJECTIVES PLAYER”

Fot. EA Sports

Swapy Future Stars

Przypominamy, że w dalszym ciągu można zbierać żetony wymiany Przyszłe Gwiazdy. Jeden z nich można zdobyć wykonując wyzwania z akademii Future Stars, a kolejny jest dostępny razem z paczką w sklepie kosztującą 75 tysięcy monet. Więcej informacji o swapach znajdziecie tutaj.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „FILAR PRZYSZŁYCH GWIAZD ZAWODNICY 12 KARTY 12 RZADKIE FUT23 FUT23 ©FUT23 Zawiera jedenastu rzadkich złotych piłkarzy, w tym jednego o ocenie 85+ Do tego jeden żeton wymiany Przyszłych Gwiazd. Wszystkie karty są niewymienne. Limit użytkownika: 1 Koniec za: 6 dni 23 godz. 75 000 MONETY FUT”

Będzie druga drużyna?

Pierwsza drużyna Future Stars będzie dostępna w paczkach przez tydzień, do piątku 10 lutego. Wtedy do gry trafi druga drużyna Przyszłe Gwiazdy. Z kolei w sobotę lub w niedzielę EA powinno wydać tzw. mini-release, w ramach którego do gry dodane zostaną trzy dodatkowe karty eventowe.