Respawn.pl

Przywitajcie nową organizację brazylijskiej sceny, Fluxo! Na pokładzie byli gracze MIBR

Autor: Krzysztof Sarna

Już tylko dni dzielą nas od startu nowego sezonu w CS:GO. Mimo to nadal jesteśmy zalewani informacjami dotyczącymi ruchów kadrowych i związanych z tym aspektów. Na brazylijskiej scenie powstała nowa organizacja, Fluxo. W zestawieniu znajdziemy chociażby byłych graczy Made in Brazil. 

Fani z Brazylii mają się z czego cieszyć, ponieważ na ich scenie pojawiła się nowa organizacja. Nie jest to jednak zespół złożony z młodzików, czy też nieznajomych nazwisk, a wręcz przeciwnie. Warto też na samym starcie zaznaczyć, że władze Fluxo musiały wydać niemało pieniędzy na niektórych zawodników. 

Na pokładzie Fluxo znaleźli się następujący graczce: João “felps” Vasconcellos, Adriano “WOOD7” Cerato, Vinicius “vsm” Moreira, Lucas “Lucaozy” Neves oraz Lucas “lux” Meneghini. Pieczę nad wymienioną piątką sprawuje natomiast Willian “Xamp” Caldas. Jedynie lux z wymienionych person jest nieznaną osobą na międzynarodowej scenie, rywalizując głównie z rodzimą konkurencją w BRAZYLII. 

WOOD7 był wolnym strzelcem i mógł zostać zakontraktowany bez dodatkowych opłat. Pozostali gracze musieli natomiast zostać wykupieni. Wedle portalu Dust2.com.br – Lucaozy został kupiony od Sharks za sumę aż 325 tysięcy euro! 20-latek zapowiada się jako jeden z najbardziej obiecujących talentów w Brazylii. Wysoka kwota wykupu nie pozwoliła przenieść mu się do innych organizacji, jak chociażby 00NATION, która miała go jeszcze niedawno na celowniku. 

Fluxo weźmie udział w pierwszych południowoamerykańskich otwartych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Rio Major. Te startują już 15 sierpnia. Dwa miejsca w Americas RMR będą do zdobycia w pierwszych eliminacjach, do których zgłosiło się już ponad 240 ekip, w tym 9z, 00NATION oraz Isurus. 

Skład Fluxo prezentuje się następująco:

  • João “felps” Vasconcellos
  • Adriano “WOOD7” Cerato
  • Vinicius “vsm” Moreira
  • Lucas “Lucaozy” Neves
  • Lucas “lux” Meneghini
  • Willian “Xamp” Caldas – trener