Respawn.pl

PUMA i EA łączą siły w kolekcji Need For Speed™ Unbound

Autor: Krzysztof Sarna

PUMA połączyła siły z Electronic Arts! Liderzy świata sportu i gier nawiązują współpracę przy najnowszej next-genowej odsłonie kultowej serii gier o wyścigach ulicznych. Kolekcja PUMA X Need For Speed Unbound 2023 jest
doskonałym połączeniem tych 2 światów.

Wyjątkowa współpraca w świecie rzeczywistym i w grze pomiędzy PUMA a Need For Speed Unbound czerpie pełnymi garściami z energii i stylu, który jest podstawą serii. Need for Speed Unbound pozwala graczom na własnej skórze doświadczyć emocji wyścigów ulicznych. Najnowszy tytuł z kultowej serii wyróżnia się zupełnie nowym stylem wizualnym, łączącym samochody z elementami sztuki ulicznej, a także pozwala wyrazić siebie poprzez modę.

CZYTAJ TAKŻE: Recenzja Corsair HS65 Surround – słuchawek z wyśmienitym dźwiękiem przestrzennym

PUMA to długoletni partner serii Need for Speed i marka kojarzona ze swoim hasłem “Forever Faster”. W grze PUMA wprowadza swoje rozumienie stylowej prędkości ubierając jedną z postaci. Chase jest wyścigowym rywalem, który jeździ w specjalnym Porsche 911 GT3 RS z logo PUMA. Gracze mają do dyspozycji 13 innych ekskluzywnych przedmiotów PUMA w grze, w tym spodnie, bluzę i kurtkę.Kolorem przewodnim kolekcji jest charakterystyczna czerń PUMA Black. Z kolei inspirowane graffiti logotypy Need For Speed zyskują nowe życie dzięki zastosowaniu niebieskiego PUMA Blue, a klasyczna biel PUMA White ozdobi kultowe logo „Forever Faster". Kolekcja została zaprojektowana tak, by doskonale sprawdzać się zarówno na ulicy, jak i wciskając wirtualny gaz do deski. Obejmuje ona dwie bluzy z kapturem, dwie koszulki oraz specjalnie zaprojektowane spodnie dresowe NFS. Fani mają do wyboru cztery rodzaje obuwia, w tym specjalne edycje kolorystyczne NFS modeli PUMA MACO SL, RS-X, RS-TRK i RS-X JR. Do kompletu dostępna jest także specjalna czapka z daszkiem.

Kolekcja PUMA X NFS Unbound jest już dostępna w wybranych sklepach PUMA i Footlocker, a także na puma.com
online.
Need for Speed Unbound jest dostępny na konsolach nowej generacji PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na PC za
pośrednictwem aplikacji EA, Origin, Steam i Epic Game Store. Po więcej informacji na temat Need for Speed
Unbound, odwiedź: https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound.