Respawn.pl

Strona główna » R3hab wystąpi na V4 Future Sports Fest!

R3hab wystąpi na V4 Future Sports Fest!

Autor: Patryk Gwarek

Włodarze V4 Future Sports Fest poinformowali, że znana postać muzyki elektronicznej – R3hab,  da swój pokaz w trakcie wielkiego turnieju narodów V4 w CS:GO. 

Fadil El Ghoul szerzej znany jako R3hab to holenderski DJ i producent muzyczny. Swoją popularnością może zaskoczyć wielu, jego muzyczne poczynania obserwuje prawie 7 mln osób na jednym z mediów społecznościowych. W tym roku Fadil zawita do Budapesztu, gdzie swój wykon zaprezentuje fanom esportu. Jak informuje zarząd węgierskiego turnieju: –W niedzielę, 25 marca, R3hab złoży hołd wielkiemu finałowi CS:GO podczas V4 Future Sports Festival. 

Nie jest to pierwszy raz, gdy znana postać muzyczna angażuje się w event esportowy. Już w Katowicach w 2017 mogliśmy oglądać występ tego typu, wtedy publiczność próbował porwać Hardwell, jednak i w tym roku w Spodku rozbrzmiewał elektroniczny rytm, lecz już mniej znanego artysty – Faux Tales.  Jak będzie tym razem – na Future Sports Fest, przekonamy się już 25 marca. Warto wspomnieć, że z polską flagą do Węgier przyjdzie Virtus.pro oraz X-kom Team. Miejmy nadzieje, że będzie im dane wysłuchać koncertu w trakcie przygotowań do gry, ponieważ muzyczna część zaplanowana jest na finał, czyli niedzielę.