Respawn.pl

Rafonix zbanowany na Twitchu

Autor: chiken

Na Twitchu nie ma dnia, a być może godziny, by któryś ze streamerów nie został zbanowany. Tym razem przekonał się o tym Marcin “Rafonix” Krasucki, który w środę otrzymał blokadę na swoje konto. Nie jest to pierwsza kara w historii tego twórcy, ale jednak pierwsza od dłuższego czasu.

Rafonix z banem na Twitchu

W ostatnim czasie Krasucki zdecydował się na powrót regularniejszych transmisji Twitchu, wracając do dobrych trendów publiki. Ostatnia transmisja miała miejsce dokładnie w minioną niedzielę, 16 lipca. Na ten moment nie wiadomo jednak, co jest konkretnym powodem wykluczenia Rafonixa, chociaż pojawił się najprawdopodobniej jakiś zgłoszony fragment. 30-latek nie dostarczał powodów do tego, by dostać blokadę. 

CZYTAJ TAKŻE: Kolejna fala zaproszeń i dawka poprawek – Aktualizacja CS2 19/07/2023

Pod znakiem zapytania stoi także okres, na jaki Rafonix otrzymał bana. Wydaje się, że nie jest to stałe ograniczenie, a jednak czasowe. Kto jednak śledzi i zna platformę, jaką jest Twitch.TV, ten doskonale zdaje sobie sprawę, z jakich absurdów i banów za błahe powody potrafi dochodzić. Wysoce niewykluczone, że i w podobnej sytuacji znalazł się Krasucki.