Respawn.pl

Rallen i Kuben mecz od play-offów Majora!

Autor: Maks Bartosik
Into the Breach rallen

Kolejne dwa niedzielne mecze Blast.TV Major Paris 2023 już za nami. Rallen i spółka z ITB podejmowali ENCE, a Kuben i jego podopieczni z Apeks mierzyli się z Bad News Eagles.

ENCE – Into The Breach

Dycha i spółka z ENCE w meczu drużyn z bilansem 1:1 musieli stawić czoła Into The Breach, w którego składzie występuje Rallen. Spotkanie na Vertigo od początku przebiegało pod dyktando ITB, które grając w ofensywie wyszło na prowadzenie 5:1. ENCE zdołało odrobić dwie rundy straty, jednak nie udało im się odwrócić losów pierwszej połowy i do przerwy do brytyjska formacja prowadziła 9:6.

Po przejściu do ofensywy ENCE wygrało rundę pistoletową i na tym poprzestali. Into The Breach wygrało kolejnych siedem rund i szybko zakończyło mecz wynikiem 16:7, dzięki czemu Rallen i spółka jutro zagrają o awans do play-offów Majora.

Apeks – Bad News Eagles

W drugim spotkaniu Apeks z Kubenem jako trenerem podejmowało Bad News Eagles na Ancientcie. Od samego początku to europejski skład przeważał nad reprezentantami Kosowa i Apeks wyszło po stronie terrorystów na prowadzenie 6:0. BNE zdołało odrobinę zmniejszyć straty do rywali i do przerwy mieliśmy wynik 10:5 dla Apeks.

Po zmianie stron powtórzył się scenariusz z meczu ENCE – Into The Breach. Bad News Eagles wygrali rundę pistoletową i jak się później okazało, była to jedyna wygrana runda w ataku. Apeks szybko dopełniło formalności i wygrało mecz wynikiem 16:6, dzięki czemu mają obecnie bilans 2:1.

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.