Respawn.pl

Rallen i Siuhy zwycięscy na koniec pierwszego dnia, F1ku o krok od odpadnięcia z RMR!

Autor: Maks Bartosik
Rallen

Zakończyły się ostatnie dwa spotkania pierwszego dnia europejskiego turnieju RMR. W pierwszym OG z F1ku w składzie podejmowało GamerLegion dowodzone przez Siuhego, a w drugim Rallen i jego Into The Breach mierzyło się z Sprout.

OG – GamerLegion

Za nami końcówka pierwszego dnia na europejskim RMR. Na zakończenie czekały na nas dwa niezwykle interesujące spotkania. W pierwszym F1ku i OG mierzyli się z GamerLegion, w którego barwach występuje Siuhy. Oba zespoły przegrały swoje pierwsze mecze – OG z FaZe, GamerLegion z Apeks.

Mecz był rozgrywany na mapie Ancient, w którą lepiej weszli gracze OG, którzy grając po stronie terrorystów wyszli na prowadzenie 6:2. Mimo to, F1ku i spółka przegrali pierwszą część spotkania 7:8. Po zmianie stron GamerLegion pokazało się z świetnej strony w ofensywie i pozwoliło OG na zdobycie zaledwie dwóch punktów, wygrywając spotkanie wynikiem 16:9.

Into The Breach – Sprout

W drugim meczu Into The Breach z Rallenem w składzie mierzyło się z Sprout. ITB w swoim pierwszym meczu po zaciętej walce uległo Natus Vincere, natomiast Sprout przegrało z francuskim Falcons.

Spotkanie rozgrywane na Vertigo od samego początku przebiegało pod dyktando brytyjskiej formacji, która po stronie terrorystów wygrała aż dwanaście rund i była o krok od pokonania duńsko-rumuńsko-australijskiego składu. Po przejściu do defensywy Rallen i spółka bez większych problemów zdołali domknąć spotkanie, pozwalając rywalom na odrobienie jedynie czterech rund straty.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

339965719_601144965281405_6362762568404654467_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=E7knkxjR44gAX-ZAmRE&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=03_AdR6ZvnEf_BraQfSYe1FdS22viq5nAgd0q4OUlYUAiNK6w&oe=6455EAF9

Partnerami polskiej transmisji BLAST.TV Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Więcej informacji na temat europejskiego RMR znajdziecie w naszej specjalnej relacji

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.