Rallen i spółka odpadają z IEM Cologne 2023!

Autor: Maks Bartosik
Into the Breach rallen rmr

Za nami pierwszy mecz drugiego dnia IEM Cologne 2023. Rallen i spółka z Into The Breach mierzyli się z The Mongolz, a stawką tego meczu było pozostanie w Kolonii.

Into The Breach z Rallenem w składzie miało dzisiaj ciężkie zadanie. Europejska formacja w meczu o pozostanie w Kolonii mierzyła się z The Mongolz, które tak samo jak ITB, nie miało już miejsca na błąd. Spotkanie rozgrywane było w formacie Best Of Three.

Mirage (pick TheMongolz)

Spotkanie rozpoczęło się na Mirage’u, który był wyborem mongolskiej formacji. ITB zaczęło go po stronie antyterrorystów, jednak już od samego początku było widać, że nie będzie to łatwa przeprawa. The Mongolz bez większych problemów przebijało się przez linię defensywną ITB, wygrywając po stronie atakującej aż dwanaście rund.

Po zmianie stron mongolska formacja szybko dorzuciła na swoje konto trzy punkty i dopiero przy wyniku 3:15 ITB było w stanie zdobyć kilka punktów. Dokładnie to pięć, a w szóstej rundzie górą już było The Mongolz, które wygrało Mirage’a 16:9.

Ancient (pick Into The Breach)

Drugą mapą tego starcia był Ancient, wybrany przez Into The Breach, które tym razem zaczęło w ofensywie. Ponownie jednak pierwsza połowa przebiegała pod zdecydowane dyktando TheMongolz, które tak samo jak na Mirage, do przerwy prowadziło aż 12:3.

Po zmianie stron Blitz i spółka dołożyli kolejne dwa punkty i prowadzili już 14:3. Wtedy jednak nastąpiło przebudzenie europejskiego składu i Rallen wraz z kolegami zaczęli powoli wracać do spotkania. Jednak okazało się, że sił starczyło im tylko na wygranie pięciu rund i po chwili The Mongolz wygrało drugą mapę wynikiem 16:8, odsyłając Into The Breach do domów.

Into The Breach jest pierwszą formacją, która pożegnała się z IEM Cologne 2023. Rallen i spółka za występ w Kolonii otrzymają 2500 dolarów. Z kolei The Mongolz w piątek stanie przed szansą na awans do głównej fazy turnieju. Mongołowie zmierzą się z przegranym meczu pomiędzy FURIA i Monte.