Respawn.pl

Rallen wraca na salony – razem z nim odświeżone ITB, które ma sporo do pokazania #MisjaKolonia

Autor: Maks Bartosik
Into the Breach rallen rmr

Zapraszamy na kolejny tekst z serii #MisjaKolonia, w której przyglądamy się uczestnikom IEM Cologne 2023. Dzisiaj zajmiemy się drużyną w której występuje Rallen – Into The Breach!

Transfery

Letnia shuffla transferowa nie była zbyt łaskawa dla Into The Breach. Brytyjska formacja straciła dwóch zawodników – Cyphera oraz Volta. Na szczęście właściciele nie szukali budżetowych opcji i sprowadzili dwóch zawodników, o których poziom martwić się nie trzeba. Mowa o Bymasie i Neofragu, którzy zastąpili wspomnianych graczy i teraz mają wnieść ITB na jeszcze wyższy poziom.

Na początek ciężki rywal, a potem?

A pierwszą okazją, by to zrobić będzie faza Play-In IEM Cologne 2023. Zadanie to jednak będzie tym z gatunku niezwykle trudnych, bowiem Into The Breach nie może być zbyt zadowolone z losowania. Rallen i spółka w pierwszym spotkaniu zmierzą się z Ninjas In Pyjamas, które w ostatnim czasie jest w naprawdę solidnej formie, a wczoraj ograli nawet Team Vitality. W tym meczu ITB zdecydowanie faworytem nie będzie, jednak format BO1 pozwala mieć nadzieję, że formacja Rallena zdoła sprawić niespodziankę.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

A nawet jeśli nie, to drabinka przegranych może być zbawieniem dla ITB. W razie porażki z NIP, europejski skład zmierzy się z przegranym pary MOUZThe Mongolz, z sporym wskazaniem na tę drugą formację. Jeśli faktycznie dojdzie do starcia z mongolską ekipą, to ITB będzie zdecydowanym faworytem.

Przy takim obrocie spraw, w decydującym spotkaniu ITB zmierzy się z przegranym meczu MOUZ-NIP. Oczywiście, każdy z tych zespołów nie będzie chłopcem do bicia dla Rallena i spółki, ale też z każdym z nich będą w stanie powalczyć. Jednak na razie ciężko cokolwiek przewidywać…

Podsumowując, Into The Breach w nowym składzie stać na naprawdę sporo. Bymas i Neofrag to zdecydowanie dwa solidne wzmocnienia względem ich poprzedników i trzeba mieć nadzieję, że pomogą ITB wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. A co do IEM Cologne 2023, to uważamy, że awans do głównej fazy jest zdecydowanie w ich zasięgu.

Wszystkie teksty z serii #MisjaKolonia znajdziecie tutaj.