Respawn.pl

Rallen znalazł nową, międzynarodową drużynę!

Autor: Maks Bartosik
Rallen

W końcu wyjaśniła się przyszłość Karola “Rallen” Rodowicza. Były zawodnik AGO, Team Kinguin czy eBEttle został ogłoszony jako nowy zawodnik Into The Breach.

Rallen pozostawał bez drużyny odkąd w sierpniu zaledwie po miesiącu odszedł ze składu Monte. Wcześniejsza przygoda Rallena z Anonymo również nie trwała zbyt długo, bowiem z  Innocentem i spółką rozstał się po trzech miesiącach współpracy. Teraz, po kilku miesiącach bycia wolnym agentem nadarza się okazja, by w końcu zadomowił się w nowej drużynie na dłużej.

W czwartek brytyjska organizacja Into The Breach ogłosiła skompletowanie nowego składu CS:GO i jednym z nowych zawodników jest właśnie Rallen. Oprócz Polaka, w drużynie znalazło się także dwóch byłych graczy Endpoint – Thomas “Thomas” Utting oraz Joey “CRUC1AL” Steusel . Skład uzupełniają Sebastian “volt” Malos, który ostatnio występował w Fnatic Rising oraz Cai “CYPHER” Watson, który był częścią poprzedniego składu Into The Breach.

Trenerem nowego składu ITB został Portugalczyk, Gustavo “Juve” Alexandre. Zaledwie 20-letni szkoleniowiec z brytyjską organizacją związany jest od lipca ubiegłego roku i współpracował już z poprzednią piątką. W tamtej drużynie Juve miał okazję współpracować m.in. z drakenem, jednak organizacja zdecydowała się na zakończenie tej współpracy w połowie grudnia.

Nowy skład Into The Breach prezentuje się następująco:

  • Thomas “Thomas” Utting
  • Cai “CYPHER” Watson
  • Karol “Rallen” Rodowicz
  • Sebastian “Volt” Malos
  • Joey “Cruc1al” Steusel
  • Gustavo “Juve” Alexandre  (Trener)