Paweł “reatz” Jańczak (ur. 19 grudnia 1994) – jeden z najbardziej utytułowanych polskich graczy CS:GO, obecnie wolny agent. Były reprezentant m.in. PRIDE Gaming, Teamu Kinguin, x-kom AGO oraz Illuminar Gaming.
REPREZENTOWANE DRUŻYNY
- Illuminar Gaming (08.2022 – 16.12.2022)
- PACT (09.08.2021 – 13.07.2022)
- x-kom AGO (14.01.2021 – 05.07.2021)
- Illuminar Gaming (05.07.2019 – 14.01.2021)
- x-kom Team (16.05.2019 – 01.07.2019)
- Team Kinguin (12.03.2018 – 19.02.2019)
- PRIDE Gaming (05.09.2016 – 12.03.2018)
- Team AGG (23.08.2016 – 03.09.2016)
- PRIDE Gaming (23.03.2016 – 23.08.2016)
- Team Refuse (05.01.2016 – 23.03.2016)
- USSR Team (2015)
OSIĄGNIĘCIA
Illuminar Gaming (2022)
- 1. miejsce – Finały Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej 2022
PACT (2021 – 2022)
- 2. miejsce – ROG Masters East EMEA 2022 Poland
- 2. miejsce – Esport Tour 2022 Series 1
- 4. miejsce – 39. sezon ESEA Advanced Europe
- 1. miejsce – Dywizja Mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2021
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021
AGO (2021)
- 3/4. miejsce – Spring Sweet Spring 3
- 2. miejsce – 37. sezon ESEA Premier Europe
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021
- 3. miejsce – 36. sezon ESEA Premier Europe
- 2. miejsce – Snow Sweet Snow 2
Illuminar Gaming (2019 – 2021)
- 2. miejsce – 8. sezon Grupy Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
- 3/4. miejsce – DreamHack Open November 2020
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020
- 3/4. miejsce – PlayForBelarus
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2020
- 3/4. miejsce – Esport Tour Pro Spring 2020
- 1. miejsce – WESG 2019 East Europe
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019
- 1. miejsce – Games Clash Masters 2019
- 2. miejsce – UCC Summer Smash
x-kom Team (2019)
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019
- 2. miejsce – LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów 2019
Team Kinguin (2018 – 2019)
- 2. miejsce – 29. sezon ESEA Global Challenge
- 3. miejsce – 29. sezon ESEA Premier Europe
- 1. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Lato 2018
- 2. miejsce – Hellcase Cup 7
- 2. miejsce – Games Clash Masters 2018
- 1. miejsce – DreamHack Open Montreal 2018
- 2. miejsce – 28. sezon ESEA Premier Europe
- 2. miejsce – ZOTAC Cup Masters 2018
- 1. miejsce – ZOTAC Cup Masters 2018 Europe
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018
PRIDE Gaming (2016 – 2018)
- 2. miejsce – 3. sezon Puchar Polski Cybersport
- 3. miejsce – Malta Esport Masters 2018
- 1. miejsce – Legends Cup
- 1. miejsce – OZ Cup 1
- 4. miejsce – 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej
- 1. miejsce – 2. sezon Puchar Polski Cybersport
- 3/4. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017
- 2. miejsce – Mother Russia 2
- 1. miejsce – 1. sezon Polskiej Ligi Esportowej
- 1. miejsce – Good Game PACTit Challenge
- 2. miejsce – ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2017
- 1. miejsce – 1. sezon Puchar Polski Cybersport
- 1. miejsce – CSCenter League
- 2. miejsce – Good Game Challenge 2016
- 3. miejsce – BlasterX INETKOX League
- 2. miejsce – NVIDIA Challenge 2016
- 2. miejsce – x-kom CLASH
- 1. miejsce – Let’s Play Częstochowa 2016
- 2. miejsce – Multiplay Insomnia 57
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2022
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | Finały Dywizji Mistrzowskiej PLE 2022 | |
2. miejsce | ROG Masters East EMEA 2022 Poland | |
2. miejsce | Esport Tour 2022 Series 1 |
2021
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
4. miejsce | 39. sezon ESEA Advanced Europe | |
1. miejsce | Dywizja Mistrzowska PLE Jesień 2021 | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2021 | |
3/4. miejsce | Spring Sweet Spring 3 | |
2. miejsce | 37. sezon ESEA Premier Europe | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2021 | |
3. miejsce | 36. sezon ESEA Premier Europe | |
2. miejsce | Snow Sweet Snow 2 |
2020
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 8. sezon Grupy Mistrzowskiej PLE | |
3/4. miejsce | DreamHack Open November 2020 | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2020 | |
3/4. miejsce | PlayForBelarus | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2020 | |
3/4. miejsce | Esport Tour Pro Spring 2020 |
2019
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | WESG 2019 East Europe | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019 | |
1. miejsce | Games Clash Masters 2019 | |
2. miejsce | UCC Summer Smash | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019 | |
2. miejsce | LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów 2019 |
2018
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
2. miejsce | 29. sezon ESEA Global Challenge | |
3. miejsce | 29. sezon ESEA Premier Europe | |
1. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Lato 2018 | |
2. miejsce | Hellcase Cup 7 | |
2. miejsce | Games Clash Masters 2018 | |
1. miejsce | DreamHack Open Montreal 2018 | |
2. miejsce | 28. sezon ESEA Premier Europe | |
2. miejsce | ZOTAC Cup Masters 2018 | |
1. miejsce | ZOTAC Cup Masters 2018 Europe | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018 | |
2. miejsce | 3. sezon Puchar Polski Cybersport | |
3. miejsce | Malta Esport Masters 2018 | |
1. miejsce | Legends Cup |
2017
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | OZ Cup 1 | |
4. miejsce | 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej | |
1. miejsce | 2. sezon Puchar Polski Cybersport | |
3/4. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017 | |
2. miejsce | Mother Russia 2 | |
1. miejsce | 1. sezon Polskiej Ligi Esportowej | |
1. miejsce | Good Game PACTit Challenge | |
2. miejsce | ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2017 | |
1. miejsce | 1. sezon Puchar Polski Cybersport |
2016
Zespół | Zajęte miejsce | Turniej |
1. miejsce | CSCenter League | |
2. miejsce | Good Game Challenge | |
3. miejsce | BlasterX INETKOX League | |
2. miejsce | NVIDIA Challenge 2016 | |
2. miejsce | x-kom CLASH | |
1. miejsce | Let’s Play Częstochowa 2016 | |
2. miejsce | Multiplay Insomnia 57 |