Rebels zagra w fazie grupowej IEM Katowice 2024!

Autor: Filip Woszczek
Rebels

Świetna dyspozycja polskich zawodników trwa w najlepsze. Polacy z Rebels zapewnili sobie udział w fazie grupowej IEM Katowice 2024, po gładkiej wygranej nad M80.

Polska ekipa świetnie radziła sobie w ofensywie na Nuke, który padł ich wyborem. Zawodnicy Rebels mogli w tej połowie zdobyć co najmniej 9 punktów, lecz rundy eko rywala nadal sprawiały problemy, więc do zmiany stron nazbierali solidne 7 wygranych rund. Wraz ze startem drugiej połowy, zaczęła się również dominacja ze strony Polaków,  którzy wygrali kilka rund z rzędu jako CT. Reprezentanci M80 zdobyli później jeszcze 4 rundy, ale to Rebels wkrótce zdobyło upragniony 13 punkt.

Ponowna dominacja ze strony Rebels

Dobry start zaliczyła ekipa M80, gdy udało im się odpowiedzieć od razu po przegranej pistoletówce na Vertigo. Na ich nieszczęście, dobra passa zakończyła się na 3 rundach, ponieważ od tego momentu to Rebels miało kontrolę nad spotkaniem w defensywie. Po bardzo dobrej połowie z wynikiem 8:4, polska formacja wygrała już czwartą rundę pistoletową w tym meczu, co całkowicie pozbawiło szans przeciwnika na wygraną.