Respawn.pl

Reiko zagra w jednym składzie z francuską legendą!

Autor: Maks Bartosik
Honoris, reiko

Długo czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie, ale w końcu je dostaliśmy. Reiko będzie występował razem z jedną z legend francuskiej sceny CS:GO!

O tym, że Reiko dołączy do międzynarodowego składu, mówiło się już od kilku miesięcy. Wtedy w przeciekach pojawiało się jedno bardzo znane nazwisko – NBK. Francuska legenda, kojarzona przede wszystkim z występami w barwach Team Envyus, miała występować właśnie u boku Reiko. Jednak od pojawienia się pierwszych doniesień w tym temacie mijały kolejne tygodnie i nic się nie nie zmieniało.

Reiko dołącza do Revenant Esports!

Aż do dzisiaj, gdy chińska organizacja Revenant Esports ogłosiła swój nowy skład CS2. I to właśnie w barwach tej organizacji będzie teraz występował Reiko i NBK. U ich boku znalazły się naprawdę znane nazwiska – były gracz Vitality i młodszy brat Screama – Nivera, były zawodnik Sprout i Falcons – LauNX oraz wychowanek MOUZ NXT, a do niedawna gracz IKLA – adeX. Trenerem międzynarodowego składu będzie węgierski szkoleniowiec – pakesZ, a jego asystentem, jak i analitykiem Amerykanin Jeebs.

Skład Revenant Esports prezentuje się następująco:

France Nathan “⁠NBK-⁠” Schmitt
Belgium Nabil “⁠Nivera⁠” Benrlitom
Poland Kamil “⁠reiko⁠” Cegiełko
Romania Laurențiu “⁠lauNX⁠” Țârlea
Romania Adelin “⁠adeX⁠” Nica

Hungary Patrik “⁠pakesZ⁠” Rozsos (trener)
United States Chris “⁠Jeebs⁠” DeSantis (analityk)