Respawn.pl

Rekordzista pod względem wygranych Majorów dołącza do Heroic!

Autor: Maks Bartosik

Jesienna szufla na scenie CS2 się rozkręca! Tym razem poznaliśmy nazwisko gracza, który zastąpi Cadiana w Heroic. Uwaga, jest to hitowy transfer!

Rozstanie Cadiana z Heroic było jednym z najgłośniejszych w tym roku. Kapitan i jednocześnie snajper duńskiej formacji był odpowiedzialny za zbudowanie drużyny, która stała się jedną z najlepszych na świecie. Duńczyk jednak zdecydował się odejść po kilku mniej udanych turniejach, gdy wszyscy zgodnie zauważali pewnego rodzaju stagnację w duńskiej ekipie.

Cadian przez ostatnie dni łączony był przede wszystkim z Team Liquid. Jednak jak na razie nie otrzymaliśmy potwierdzenia tych doniesień. Doczekaliśmy się natomiast ogłoszenia jego następcy w Heroic i trzeba przyznać, że jest to potężny transfer.

Legenda duńskiej sceny dołącza do Heroic!

Piątym zawodnikiem duńskiego składu został – a jakżeby inaczej, Duńczyk. A konkretniej absolutna legenda duńskiej sceny i sześciokrotny zwycięzca turniejów rangi Major. A najkonkretniej będzie powiedzieć, że jest to po prostu Dupreeh, który dołączył dzisiaj do Heroic!

Dupreeh ostatnie miesiące spędził na ławce rezerwowych, po tym jak po wygraniu paryskiego Majora na własne żądanie został odsunięty od składu “Szerszeni”, a jego miejsce zajął Flamez. Heroic poinformowało, że Dupreeh na razie będzie występował w ich barwach do końca tego roku, a jego dalsza przyszłość w duńskiej organizacji będzie zależała zapewne od wyników Heroic.

Aktualny skład Heroic po dołączeniu Dupreeha prezentuje się następująco:

Denmark Peter “⁠dupreeh⁠ Rasmussen
Denmark Martin “⁠stavn⁠ Lund
Denmark René “⁠TeSeS⁠ Madsen
Denmark Rasmus “⁠sjuush⁠ Beck
Denmark Jakob “⁠jabbi⁠ Nygaard

Sweden Richard “⁠Xizt⁠ Landström (trener)