Respawn.pl

RMR B: Cloud9 oraz FORZE meldują się z dwiema wygranymi

Autor: Filip Woszczek
sh1ro, cloud9

Cloud9 oraz FORZE sięgają po drugie zwycięstwo w kwalifiikacjach do BLAST.tv Major Paris 2023. Ninjas in Pyjamas oraz Eternal Fire są o krok od eliminacji!

W poprzednim spotkaniu ekipy FORZE na Inferno nie wyglądało to tak dobrze, gdy mierzyli się z Cloud9. Dziś przeciwko Ninjas in Pyjamas poradzili sobie nadwyraz dobrze, zdobywając aż 11 rund w ataku. Pomimo wygrania przez NiP pistoletówki, zawodnicy z regionu CIS szybko odpowiedzieli, nie pozwalając na cokolwiek zagrażającego ich zbliżającej się wygranej. Później jednak można było zobaczyć serię zdobywanych rund przez NiP w ataku, zmniejszając deficyt rund względem rywali do 2 (11:13). Przeciwnik w porę jednak wziął się w garść, zdobywając 3 brakujące rundy.

FORZEFORZE1612niNinjas in Pyjamas
Inferno

Vertigo zdecydowanie wyglądało dobrze dla tureckiego składu w pierwszy dzień rozgrywek. Dziś ponownie rozegrano tę mapę, ale tym razem z potencjalnie mocniejszym rywalem w postaci Cloud9. Eternal Fire zdołało zainkasować 9 rund z rzędu po stronie broniącej, zanim można było zobaczyć jakąkolwiek odpowiedź od rywali. Pozytywnym aspektem tej połowy były 4 rundy zdobyte przez zespół Abaya “HObbit” Khassenova, które dawały szanse na powrót. Wygrana przez Cloud9 pistoletówka otworzyła wachlarz możliwości, a niedługo później już tylko dwie rundy dzieliły ich od przeciwnika (9:11). To wtedy ekipa z Turcji zdobyła dwie rundy z rzędu, ale C9 nie pozostało dłużne, wyrównując wynik (13:13). Mimo wszystko ekipa Eternal Fire jako pierwsza znalazła się na punkcie meczowym, ale nie obyło się bez dogrywki. W doliczonym czasie wszystko zakończyło się w pierwszej odsłonie, bowiem to Cloud9 sprawnie zdobyło 4 rundy potrzebne do zwycięstwa.

Cloud9c91916efEternal Fire
Vertigo

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR B znajdziecie w naszej dedykowanej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.