Respawn.pl

RMR B: Ekipa kRaSnaLa pokonuje Cloud9, Heroic wygrywa po pełnym dystansie

Autor: Filip Woszczek

Rozgrywki w ramach pierwszego dnia europejskiego RMR B szybko dostarczyły niespodzianek. W drugiej kolejce kwalifikacji to Monte zwycięża kolejno przeciwko Cloud9, natomiast Heroic rzutem na taśmę pokonuje Aurora.

Pierwsza połowa zdecydowanie przebiegała głównie po myśli duńskiej formacji. Dziesięć zdobytych rund po stronie CT dało dobrą zaliczkę dla Heroic, by mieć trochę swobody po stronie atakującej. Okazało się to być nie aż tak proste, jak się spodziewano. Zawodnicy Aurora wzięli sprawę w swoje ręce, zdobywając aż 9 rund z rzędu jako antyterroryści. Casper “cadiaN” Møller i jego drużyna walczyli jednak do końca, a niedługo później to jego ekipa niespodziewanie objęła prowadzenie pod sam koniec., wygrywając mapę po pełnych 30 rundach.

Heroic heroic 1614 aurora Aurora
Mirage

Świetny start zaliczyła ekipa Szymona “kRaSnaLa” Mrozka, prędko inkasując rundy jako CT (8:2). Odpowiedź od Cloud9 pojawiła się nieco później, co dało im optymistyczne 6 rund na koniec połowy. Pomimo wygranej pistoletówki, ekipa Abaya “HObbita” Khassenova poległa w rundzie kolejnej, co zemściło się kilkoma przegranymi rundami. Finalnie reprezentantom amerykańskiej organizacji nie udało się uzyskać nawet 10 rund, a Monte mogło cieszyć się bilansem 2-0 w kwalifikacjach.

Cloud9 c9 916 Monte Monte
Mirage

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.