Respawn.pl

Robert Lewandowski z kartą in-form w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
Robert Lewandowski w FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia, w której znalazł się Robert Lewandowski! Jesteście ciekawi, jak prezentuje się karta in-form polskiego napastnika FC Barcelona?

Dwudziesta trzecia drużyna tygodnia w FIFA 23 Ultimate Team przyniosła nam kilka naprawdę ciekawych kart, a wśród nich jest Robert Lewandowski, oceniony na 92. Polski napastnik ma na swojej karcie in-form 77 punktów tempa, 92 punkty strzałów, 80 podań, 87 dryblingu, 45 obrony i 87 fizyczności. Polak został wyróżniony za zdobycie dwóch bramek i jednej asysty w ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Elche.

Fs96Ty3WABQi5DB?format=jpg&name=large

Lewandowski z ulepszeniem na karcie OTW!

Wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego w nowej drużynie tygodnia oznacza także ulepszenie jego karty Ones To Watch, która teraz oceniona jest aż na 94 punkty oceny ogólnej.

Fs LHRKWAAAGVCw?format=jpg&name=small

Jednak nie tylko Robert Lewandowski został wyróżniony ciekawą kartą in-form. W najnowszym TOTW 23 w FIFA 23 znalazł się także m.in. Karim Benzema, który zaliczył hat-tricka w starciu z Realem Valladolid. Karta Francuza została oceniona na 92 punkty oceny ogólnej.

W drużynie tygodnia numer 23 znajdziemy również Kevina De Bruyne (94), Rafaela Leao (88) czy Gabriela Jesusa (86). Natomiast wyróżnionymi zawodnikami w tym tygodniu zostali Georginio Wijnaldum, Gabriel Medina oraz Franck Honorat. Pełny skład drużyny tygodnia numer 23 w FIFA 23 Ultimate Team znajdziecie poniżej:

Srebrne Gwiazdy

W tym tygodniu w ramach wyzwania Srebrne Gwiazdy gracze mogą odblokować specjalną kartę Marcusa Taverniera w wersji Urodziny FUT. Angielski skrzydłowy został na niej oceniony na 74 punkty oceny ogólnej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „74 LP TAVERNIER 88 TEM 84 DRY 75 STR 72 OBR 79 POD 74FIZ FIZ”