Informacje ogólne
Lista uczestników
Faza grupowa
Play-offy
Klasyfikacja końcowa
Statystyki
Informacje ogólne
Roobet Cup 2022 – informacje ogólne |
Organizator: Relog Media |
Data rozegrania: 22-30 czerwca 2022 |
Lokalizacja: Online |
Pula nagród: $250.000 |
Liczba uczestników: 16 |
Stream: 🇬🇧 ROOBET, 🇬🇧 ROOBET_B, 🇵🇱 Good Game League |
Format:
|
Anglojęzyczna obsada
|
Lista uczestników
Roobet Cup 2022 – lista uczestników | |||
🇪🇺 ENCE | 🇪🇺 FaZe Clan | 🇷🇺 Cloud9 | 🇩🇰 Astralis |
|
|
|
|
🇪🇺 OG Esports | 🇺🇸 compLexity | 🇧🇷 FURIA Esports | 🇧🇷 Imperial eSports |
|
|
|
|
🇷🇺 forZe | 🇪🇺 MOUZ | 🇪🇸 Movistar Riders | 🇩🇪 BIG |
|
|
|
|
🇷🇺 Team Entropiq | 🇹🇷 Eternal Fire | 🇷🇺 Outsiders | 🌎 9z Team |
|
|
|
|
Faza grupowa
Roobet Cup 2022 – faza grupowa |
Grupa A | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Punkty |
🇩🇪 BIG | 2-0 | 6 | |
🇪🇺 FaZe Clan | 2-1 | 6 | |
🇷🇺 Team Entropiq | 1-2 | 3 | |
🇪🇺 OG Esports | 0-2 | 0 |
Awans do play-offów | Brak awansu |
Wyniki grupy A | ||
Godzina | Mecze otwierające – 22 czerwca | Mapy |
15:00 | 🇩🇪 BIG 2–1 Team Entropiq 🇷🇺 | Overpass 11:16, Dust II 16:10, Mirage 16:13 |
19:00 | 🇪🇺 OG Esports 0–2 FaZe Clan 🇪🇺 | Dust II 8:16, Overpass 14:16 |
Mecz wygranych – 24 czerwca | ||
15:00 | 🇩🇪 BIG 2–1 FaZe Clan 🇪🇺 | Dust II 16:14, Nuke 11:16, Overpass 16:12 |
Mecz eliminacyjny – 25 czerwca | ||
15:00 | 🇪🇺 OG Esports 2–0 Team Entropiq 🇷🇺 | Ancient 16:7, Dust II 16:12 |
Mecz decydujący – 26 czerwca | ||
15:00 | 🇪🇺 FaZe Clan 2–1 OG Esports 🇪🇺 | Ancient 11:16, Mirage 16:9, Overpass 16:12 |
Grupa B | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Punkty |
🇷🇺 Cloud9 | 2-0 | 6 | |
🇩🇰 Astralis | 2-1 | 6 | |
🇺🇸 compLexity Gaming | 1-2 | 3 | |
🇪🇸 Movistar Riders | 0-2 | 0 |
Awans do play-offów | Brak awansu |
Wyniki grupy B | ||
Godzina | Mecze otwierające | Mapy |
22.06, 19:00 | 🇷🇺 Cloud9 2–0 compLexity Gaming 🇺🇸 | Inferno 19:16, Dust II 16:7 |
23.06, 12:00 | 🇩🇰 Astralis 2–0 Movistar Riders 🇪🇸 | Mirage 16:14, Overpass 16:7 |
Mecz wygranych – 24 czerwca | ||
15:00 | 🇩🇰 Astralis 0–2 Cloud9 🇷🇺 | Overpass 7:16, Mirage 7:16 |
Mecz eliminacyjny – 25 czerwca | ||
15:00 | 🇪🇸 Movistar Riders 0–1 compLexity Gaming 🇺🇸 | Walkower |
Mecz decydujący – 26 czerwca | ||
15:00 | 🇩🇰 Astralis 2–1 compLexity Gaming 🇺🇸 | Inferno 16:5, Overpass 11:16, Nuke 16:9 |
Grupa C | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Punkty |
🇪🇺 ENCE | 2-0 | 6 | |
🇹🇷 Eternal Fire | 2-1 | 6 | |
🇪🇺 MOUZ | 1-2 | 3 | |
🇧🇷 Imperial eSports | 0-2 | 0 |
Awans do play-offów | Brak awansu |
Wyniki grupy C | ||
Godzina | Mecze otwierające – 23 czerwca | Mapy |
15:00 | 🇪🇺 ENCE 2–1 Eternal Fire 🇹🇷 | Dust II 19:17, Nuke 10:16, Vertigo 16:11 |
19:00 | 🇪🇺 MOUZ 2–0 Imperial eSports 🇧🇷 | Nuke 16:11, Inferno 16:7 |
Mecz wygranych – 24 czerwca | ||
19:00 | 🇪🇺 ENCE 2–1 MOUZ 🇪🇺 | Mirage 13:16, Overpass 16:4, Nuke 16:8 |
Mecz eliminacyjny – 25 czerwca | ||
19:00 | 🇧🇷 Imperial eSports 1–2 Eternal Fire 🇹🇷 | Nuke 16:7, Mirage 23:25, Vertigo 13:16 |
Mecz decydujący – 26 czerwca | ||
19:00 | 🇪🇺 MOUZ 1–2 Eternal Fire 🇹🇷 | Nuke 16:2, Mirage 12:16, Inferno 13:16 |
Grupa D | |||
K | Zespół | Bilans (W-P) | Punkty |
🇷🇺 forZe | 2-0 | 6 | |
🌎9z Team | 2-1 | 6 | |
🇷🇺 Outsiders | 1-2 | 3 | |
🇧🇷 FURIA Esports | 0-2 | 0 |
Awans do play-offów | Brak awansu |
Wyniki grupy D | ||
Godzina | Mecze otwierające – 23 czerwca | Mapy |
15:00 | 🇷🇺 forZe 2–1 Outsiders 🇷🇺 | Dust II 6:16, Inferno 16:13, Ancient 16:12 |
19:00 | 🇧🇷 FURIA Esports 0–2 9z Team 🌎 | Overpass 20:22, Inferno 10:16 |
Mecz wygranych – 24 czerwca | ||
19:00 | 🇷🇺 forZe 2–0 9z Team 🌎 | Mirage 16:14, Dust II 16:9 |
Mecz eliminacyjny – 25 czerwca | ||
19:00 | 🇧🇷 FURIA Esports 0–2 Outsiders 🇷🇺 | Inferno 6:16, Vertigo 10:16 |
Mecz decydujący – 26 czerwca | ||
19:00 | 🌎9z Team 2–1 FURIA Esports 🇧🇷 | Overpass 11:16, Ancient 16:4, Mirage 19:17 |
Play-offy
Roobet Cup 2022 – drabinka play-offów | ||
Ćwierćfinały | Półfinały | Wielki finał |
🇩🇪 BIG 2 🇹🇷 Eternal Fire 1 | 🇩🇪 BIG 2 🇷🇺 Cloud9 0 | |
🌎9z 1 🇷🇺 Cloud9 2 | 🇩🇪 BIG 2 🇪🇺 FaZe 1 | |
🇪🇺 ENCE 0 🇪🇺 FaZe 2 | 🇪🇺 FaZe 2 🇩🇰 Astralis 1 | |
🇩🇰 Astralis 2 🇷🇺 forZe 0 |
Roobet Cup 2022 – wyniki play-offów | ||
Data | Ćwierćfinały | Mapy |
27.06, 15:00 | 🇩🇪 BIG 2–1 Eternal Fire 🇹🇷 | Overpass 16:10, Dust II 16:19, Nuke 16:7 |
27.06, 19:00 | 🌎9z Team 1–2 Cloud9 🇷🇺 | Mirage 13:16, Dust II 16:10, Overpass 14:16 |
28.06, 15:00 | 🇪🇺 ENCE 0–2 FaZe Clan 🇪🇺 | Ancient 12:16, Overpass 10:16 |
28.06, 19:00 | 🇩🇰 Astralis 2–0 forZe 🇷🇺 | Mirage 16:8, Nuke 22:19 |
Półfinały | ||
29.06, 15:00 | 🇩🇪 BIG 2–0 Cloud9 🇷🇺 | Dust II 16:9, Inferno 16:12 |
29.06, 19:00 | 🇩🇰 Astralis 1–2 FaZe Clan 🇪🇺 | Overpass 16:13, Mirage 11:16, Dust II 7:16 |
Wielki finał | ||
30.06, 19:00 | 🇩🇪 BIG 2–1 FaZe Clan 🇪🇺 | Dust II 16:13, Nuke 14:16, Mirage 19:17 |
Klasyfikacja końcowa
Roobet Cup 2022 – klasyfikacja końcowa | ||
Zajęte miejsce | Drużyna | Zdobyta nagroda |
13/16. miejsce | 🇷🇺 Outsiders, 🇧🇷 Imperial eSports, 🇪🇸 Movistar Riders, 🇷🇺 Team Entropiq | – |
9/12. miejsce | 🇧🇷 FURIA Esports, 🇪🇺 MOUZ, 🇪🇺 OG Esports, 🇺🇸 compLexity | – |
5/8. miejsce | 🌎9z Team, 🇹🇷 Eternal Fire | $5.000 |
3/4. miejsce | 🇩🇰 Astralis, 🇷🇺 Cloud9 | $15.000 |
2. miejsce | 🇪🇺 FaZe | $50.000 |
1. miejsce | 🇩🇪 BIG | $150.000 |
Statystyki
Roobet Cup 2022 – TOP10 graczy | ||||
Zespół | Gracz | Liczba map | K-D Ratio | Rating 2.0 |
🇷🇺 sh1ro | 9 | 1.62 | 1.36 | |
🇩🇰 blameF | 12 | 1.43 | 1.33 | |
🇭🇺 torzsi | 8 | 1.28 | 1.26 | |
🇩🇪 syrsoN | 14 | 1.37 | 1.23 | |
🇮🇱 flameZ | 7 | 1.17 | 1.21 | |
🇹🇷 XANTARES | 12 | 1.10 | 1.21 | |
🇱🇻 broky | 16 | 1.31 | 1.21 | |
🇨🇦 Twistzz | 16 | 1.24 | 1.20 | |
🇷🇺 mir | 5 | 1.10 | 1.16 | |
🇵🇱 mantuu | 7 | 1.23 | 1.15 | |
🇨🇱 dav1d | 10 | 1.08 | 1.14 |