Respawn.pl

Roszady w GODSENT! Dwójka graczy na rezerwie, Golden wraca

Autor: Marcin Kapusta

Ogromne przetasowania nastąpiły w szeregach GODSENT. Maikil “Golden” Selim powraca do rywalizacji i znów przejmie pieczę nad zespołem! 

Szwedzka organizacja GODSENT wdrożyła zmiany kadrowe w swojej dywizji Counter-Strike’a, przesuwając na rezerwę Johana “hype’a” Engblorna oraz prowadzącego Erika “ztra” Gustafssona. W ich buty weszli Seana “eraa” Knutssona w roli tymczasowego zmiennika i powracającego Maikila “Goldena” Selima, który po raz kolejny obejmie przywództwo nad kolektywem.

Zmiana warty na pozycji IGL-a

Ztr dołączył do klubu Markusa “pronaxa” Wallstena na początku bieżącego roku na zasadzie wypożyczenia z Ninjas in Pyjamas. Podczas tego dziewięciomiesięcznego pobytu m.in. dotarł do półfinałów BetBoom Playlist Urbanistic oraz zwyciężył Tele2Gaming. Niemniej niezadowalająca passa wyników sprawiła, że włodarze GODSENT zdecydowali się przeprowadzić kolejne roszady. W ich wyniku do rywalizacji na pozycji prowadzącego powrócił Maikil “Golden” Selim, który od stycznia piastował stanowisko głównego trenera.

Od dzisiaj ztr znalazł się na rezerwie. Pozostanie w organizacji przez kolejne trzy miesiące, podczas których będziemy współpracować z nim przy ustalaniu jego dalszej drogi. Chcemy mu podziękować za poświęcony czas i służbę w organizacji. Równolegle jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem Goldena w roli IGL-a. Wierzymy, że jego doświadczenie i zapał będą w stanie popchnąć zespół do wielkiego sukcesu, gdy  wkroczymy w nową erę Counter-Strike’a” – poinformowali przedstawiciele GODSENT.

Hype odsuwa się w cień

Hype został przesunięty na rezerwę po tym, jak postanowił zrobić sobie przerwę od profesjonalnego Counter-Strike’a z powodów osobistych. Dziękujemy mu za ten krótki czas spędzony w składzie i życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości” – ogłosiła organizacja. Następcą 22-latka został były reprezentant GamerLegion, Sean “eraa” Knutsson.  Niemniej w wyjściowej piątce pozostał jeszcze jeden wakat do wypełnienia.

Aktualny skład GODSENT wygląda następująco:

  • Sweden Maikil “Golden” Selim
  • Sweden Nicolas “Plopski” Gonzalez Zamora
  • Sweden Jonatan “bobeksde” Persson
  • Sweden Sean “eraa” Knutsson
  • Sweden Kevin “Kevve” Bohlin (trener)

Odświeżony zespół GODSENT zadebiutuje już za dwa dni, tj. 23 października. Podopieczni Kevina “Kevve” Bohlina podejmą ukraińskie The Witchers, którego częścią jest Owen “smooya” Butterfield w ramach meczu inauguracyjnego grupy D jedenastego sezonu European Pro League.