Respawn.pl

RpK i KennyS zagrają w Showmatchu BLAST.tv Major Paris 2023!

Autor: Maks Bartosik

Wielki finał Majora to nie jedyne ciekawie zapowiadające się wydarzenie w tę piękną niedzielę. Już za 2 godziny rozpocznie się Showmatch BLAST.tv Major Paris 2023! Kto w nim zagra i jakie będą zasady meczu pokazowego?

Coroczną tradycją jest rozgrywanie meczu pokazowego w ostatni dzień turnieju rangi Major. Nie inaczej jest w tym roku przy okazji BLAST.tv Major Paris 2023. Dzisiaj poznaliśmy wszystkie szczegóły dotyczące showmatchu przed finałem ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO!

Kto zagra w showmatchu BLAST.tv Major Paris 2023?

W showmatchu zmierzą się ze sobą dwie drużyny wybrane przez organizatorów – Team France oraz BLAST Dream Team. Organizatorzy ogłosili składy obu zespołów dosłownie przed chwilą, a prezentują się one następująco:

Team France

Skład gospodarzy wygląda niesamowicie. BLAST zdecydowało się na pełne wykorzystanie jakże kolorowej historii francuskiej sceny CS:GO i w ten sposób powstał skład Team France. Znaleźli się w nim KennyS, RpK, Shox, jACKZ oraz bodyy.

Zdjęcie

Fot. BLAST.tv

BLAST Dream Team

Drużyna marzeń BLAST również prezentuje się ciekawie. Znaleźli się w niej S1mple, Smooya, STYKO, Cypher oraz legenda szwedzkiej sceny CS:GOGeT_RiGhT

FwpXCEnXoAc3dIj?format=jpg&name=large

Fot. Blast.TV

Showmatch CS:GO – przebieg

Mecz pokazowy zostanie rozegrany w formacie Best Of One, a mapą starcia będzie Nuke. Mapę spotkania wybrali jednak nie zawodnicy, a społeczność, która w specjalnym głosowaniu zadecydowała o wyborze właśnie Nuke’a.

To nie koniec wpływu społeczności na przebieg Showmatchu! Podczas trwania spotkania, widzowie będą mogli decydować o specjalnych wydarzeniach na serwerze. Wśród dostępnych opcji jest m.in. zmniejszony czas do wybuchu bomby, speed i slow mode czy gra z wyłączonymi monitorami! Więcej informacji o tym jak głosować znajdziecie tutaj.

obraz 2023 05 21 130254107

Showmatch BLAST.tv Major Paris 2023 TRANSMISJA

Mecz pokazowy podczas BLAST.tv Major Paris 2023 zaplanowany jest na godzinę 15:00. Transmisję w języku polskim znajdziecie na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego, na który traficie klikając tutaj.

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.