Respawn.pl

RUSH rozstaje się z Evil Geniuses!

Autor: Maks Bartosik

Półtora roku trwała “przygoda” RUSHa z Evil Geniuses. Dzisiaj Amerykanin poinformował, że jest wolnym agentem po rozstaniu się z amerykańską organizacją.

RUSH dołączył do Evil Geniuses w styczniu 2022 roku, gdy przeszedł z innej amerykańskiej organizacji – Complexity. Przez te 1.5 roku nie udało mu się jednak odnieść żadnych sukcesów z EG, a w międzyczasie wylądował poza głównym składem i został zawodnikiem Evil Geniuses Black. Od tego został jednak odsunięty w czerwcu tego roku, przy okazji nieudanej przebudowy składu EG.

Najlepszym wynikiem EG z RUSHem w składzie było zajęcie drugiego miejsca w 43 sezonie ESL Challenger. Patrząc na to, łatwo można wywnioskować, że nie tego spodziewał się zwycięzca ELEAGUE Major Boston 2018 po swojej przygodzie z EG.

Dzisiaj amerykańska organizacja poinformowała o rozstaniu z RUSHem. 29-latek podziękował EG za wsparcie, które otrzymał od organizacji i zapewnił, że dalej jest otwarty na oferty z innych zespołów, nie tylko jako zawodnik, ale też i jako trener.

Na ten moment nie pojawiły się jeszcze żadne doniesienia o potencjalnym zainteresowaniu którejś z drużyn usługami byłego gracza Cloud 9. Na pewno nie pomoże mu w tym fakt, że do rozstania z EG doszło już po zakończeniu letniej shuffli transferowej i obecnie lista drużyn, które szukają nowych graczy jest zdecydowanie krótsza niż jeszcze miesiąc temu.