Respawn.pl

Rusza kolejny konkurs społeczności z okazji dziesiątych urodzin CS:GO

Autor: Filip Woszczek

Rok 2022 oznacza dla Counter-Strike: Global Offensive coś wyjątkowego. Z okazji dziesiątych urodzin gry, twórcy zorganizowali konkurs, który wyłoni naklejki celebrujące tę wyjątkową liczbę.

Po raz kolejny każdy z nas będzie miał możliwość stworzenia naklejki, która może zostać tą zwycięską, by później pojawić się w grze. Przez większość minionych prawie dziesięciu lat, Counter-Strike utrzymywał się w absolutnej topce gier na platformie Steam. Z racji, że 21 sierpnia tego roku minie okrągłe dziesięć lat od premiery, Valve ponownie organizuje konkurs, w którym to my możemy dodać coś od siebie.

Ostatni taki konkurs mieliśmy okazję obserwować w ubiegłym roku, gdy wyłoniono zwycięzców, którzy tworzyli skiny do broni, by później zostały zawarte w skrzyni Dreams & Nightmares. Każdy z tych konkursów to szansa na wzbogacenie się o niemałą kwotę, więc uzdolnieni i pomysłowi artyści mają tutaj pole do popisu. Ukończony projekt graficzny należy umieścić w Warsztacie Steam, natomiast nazwę naklejki poprzedzić oznaczeniem CSGO10. Konkurs trwa aż do 21 lipca, więc do dyspozycji jest naprawdę sporo czasu, by wymyślić coś wyjątkowego. Po dodatkowe szczegóły zapraszamy do oficjalnego ogłoszenia.