Respawn.pl

Ruszają kolejne kwalifikacje do Gillette Sharpest Team

Autor: Krzysztof Sarna
Gillette

W tym tygodniu czekają nas dwie tury kwalifikacyjne do Gillette Sharpest Team. Polska Liga Esportowa oraz marka Gillette dają szansę wszystkim graczom EA Sports FC na rozpoczęcie profesjonalnej kariery w esporcie. Każdy może zapisać się do kwalifikacji, zagrać na LAN-ie i wygrać jeden z kontraktów esportowych o łącznej wartości 36 000 złotych!

Czas na kolejne kwalifikacje do Gillette Sharpest Team

Gillette Sharpest Team to inicjatywa marki Gillette i Polskiej Ligi Esportowej, skierowana do wszystkich fanów gamingu i esportu, której celem będzie wyłonienie najbardziej obiecujących talentów polskiego esportu, stworzenie drużyny wschodzących gwiazd EA Sports FC i umożliwienie im rozpoczęcia profesjonalnej kariery esportowej. Cała akcja podzielona jest na
trzy etapy:
I etap – kwalifikacje online
II etap – finały rozgrywane na żywo, w trakcie eventów w największych polskich miastach
III etap – sześciomiesięczny kontrakt esportowy z Gillette Sharpest Team

W maju na chętnych czekają dwie tury eliminacyjne – 15-16 maja oraz 18-19 maja. Tym razem opiekę nad graczami będzie sprawował wicemistrz świata FIFA z reprezentacją Polski z 2022 roku – Bartosz “bejott” Jakubowski. Zachęcamy do zapisów na: www.sharpestteam.pl. Udział w kwalifikacjach jest całkowicie darmowy.

Zaraz po zakończeniu eliminacji najlepsi zawodnicy zmierzą się na turniejach offline. Pierwszy z nich już 24 maja w Warszawie (podczas Mokotonaliów 2023), natomiast kolejny odbędzie się 1 czerwca w Łodzi, w ramach CD-Action Expo.

Zwycięzcy każdego z eventów otrzymają sześciomiesięczny profesjonalny kontrakt esportowy oraz dołączą do prestiżowej drużyny Gillette Sharpest Team. Oprócz rywalizacji, na eventach nie zabraknie również dobrej zabawy. Sympatycy EA FC, którzy pojawią się na wydarzeniach będą mogli obejrzeć w akcji najlepsze talenty w kraju, zmierzyć się na wirtualnym boisku z bejottem, czy wygrać nagrody od marki Gillette.
rzeby w zakresie golenia i stylizacji.