Respawn.pl

Strona główna » Ruszyła pierwsza tura biletów na IEM Katowice 2023!

Ruszyła pierwsza tura biletów na IEM Katowice 2023!

Autor: Michał Maćkowski
IEM

Już dzisiaj rusza pierwsza tura sprzedaży biletów na IEM Katowice 2023, dzięki czemu kibice już teraz mogą zagwarantować sobie udział w jednym z największych wydarzeń esportowych na świecie.

IEM ponownie zawita do katowickiego spodka, jednak teraz nieco szybciej. Już od 10 lutego w stolicy Śląską rywalizować będą najlepsze zespoły w CS:GO, ale także najlepsi gracze w StarCrafta II. Więcej informacji o wydarzeniu możecie przeczytać tutaj.

Ruszyła sprzedać biletów na IEM Katowice 2023

Największa esportowa w Polsce i jedna z największych na świecie ponownie zawita do Katowic. Tym razem gracze rywalizować będą już od 10 lutego w katowickim Spodku. Bilety dla chętnych są już w sprzedaży i w tym roku odbywają się poprzez serwis Ticketmaster. 

Bilety dostępne są w wymiarach 1 i 3-dniowych, a dodatkowo możliwy do nabycia jest także karnet Premium, który gwarantuje najlepsze miejsca oraz dodatkowe benefity. Szczegółową ofertę można sprawdzić na stronie esl.gg

Witamy ponownie EXPO!

Przypominamy, że IEM Katowice 2023 powraca w swojej pełnej krasie, razem ze strefą IEM Expo – wstęp na tę część wydarzenia jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, co oznacza, że ponownie możemy spodziewać się dużej charyzmatycznej kolejki, którą znamy jeszcze sprzed pandemii.