Respawn.pl

Rywal z najwyższej półki dla 9INE. Drugi dzień turnieju Gamers8

Autor: Filip Woszczek
hades 9ine

Drugi dzień w ramach turnieju Gamers8 w Arabii Saudyjskiej oznacza pierwsze starcie dla 9INE. Naprzeciw Polaków stanie jednak trudny oponent w postaci G2, które jeszcze w tym miesiącu uniosło trofeum w Kolonii.

Polska formacja z pewnością wejdzie w to spotkanie z dużą motywacją, z uwagi na zakończenie turnieju IEM Cologne na fazie grupowej. Trudno powiedzieć w jakiej dyspozycji będzie można ich ujrzeć. W ubiegłym tygodniu podopieczni Piotra “nawrot” Nawrockiego musieli uznać wyższość francuskiej ekipy Looking4Org w internetowym turnieju Thunderpick World Championship.

Jako drugie spotkanie dzisiejszego dnia będzie można zobaczyć pojedynek FaZe, którego trenerem jest Filip “NEO” Kubski, oraz Virtus.pro. Dwa tygodnie temu drużyna Finna “karrigan” Andersena zaliczyła porażkę przeciwko świeżo złożonemu składowi Natus Vincere. Turniej w Arabii to idealna okazja do tego, by przypomnieć wszystkim do czego zdolni są zawodnicy tej organizacji.

Pod wieczór harmonogram zaszczyci nas jeszcze jednym meczem. Natus Vincere, które poradziło sobie wczoraj z Brazylijczykami z FURIA, będzie musiało pokonać przeszkodę, którą jest Vitality. Golden Hornets łatwo poradzili sobie z MIBR, natomiast dzisiejszy rywal może się dla nich okazać znacznie trudniejszy, z uwagi na jego zwyżkową formę.

Harmonogram spotkań:

Czwartek

13:00 9INE 9ine vs. g2 G2
16:30 FaZe  faz vs. Virtus.pro  Virtus.pro
20:00 Vitality vv vs. nav Natus Vincere

Transmisję ze wszystkich spotkań będzie można obejrzeć na kanałach Gamers8GG, Gamers8GG_b oraz Gamers8GG_PL.