Respawn.pl

S1mple ogłasza powrót na scenę CS2!

Autor: Maks Bartosik

No, trochę to trwało, ale na szczęście się doczekaliśmy. S1mple ogłosił, że już niedługo powróci do profesjonalnego grania w CS2!

Jeśli oglądając IEM Katowice 2024 mieliście wrażenie, że kogoś wam brakuje, to nie byliście w błędzie. Wśród nieobecnych w Spodku był m.in. S1mple, który już od kilku miesięcy jest na urlopie od CS2. Ukraiński snajper odpuścił sobie granie w CS2 w październiku ubiegłego roku, tuż po oficjalnym przejściu na nową wersję gry. Już wcześniej jednak było wiadomo, że S1mple nie jest sobą, a wybuch wojny w jego rodzimym kraju i zmiany personalne w Natus Vincere tylko go podłamały. Do tego Ukraińcowi niezbyt podobała się nowa gra i był jednym z jej największych hejterów.

W październiku jego miejsce w składzie zajął W0nderful, którego Natus Vincere wykupiło z Sprout. Młody snajper dalej jest głównym snajperem NAVI i dzielnie próbuje wejść w buty S1mple i wychodzi mu to całkiem nieźle. Jednak jak się okazuje, już wkrótce S1mple może wrócić i go zastąpić…

S1mple powraca!

Ukrainiec pojawił się dzisiaj w spodku w dniu wielkiego finału IEM Katowice 2024 i został przepytany na legendarnych schodach przez Jamesa Banksa. W dosyć długiej rozmowie S1mple zapowiedział, że chociaż teraz jest tylko szóstym zawodnikiem Natus Vincere na Majora w Kopenhadze, to liczy na to, że wróci do składu po Majorze. A to oznacza nic innego jak potwierdzenie swojego powrotu do profesjonalnego grania!