Respawn.pl

S1mple zgarnia kolejną nagrodę MVP.Tym razem za BLAST Pro Series Kopenhaga

Autor: Michał Maćkowski

Aleksandr “s1mple” Kostyliev z kolejną nagrodą za najlepszego zawodnika. Tym razem młody Ukrainiec i gwiazda Natus Vincere została wybrana MVP na BLAST Pro Series Kopenhaga

S1mple podczas całego turnieju uzyskał ocenę 1,43 i na siedem rozegranych map, na każdej przebił rating 1.0, co ponownie pokazuje jakim jest ważnym zawodnikiem dla Natus Vincere. Jego najlepszym występem pod względem statystyk był mecz przeciwko  Astralis, gdzie na overpassie zanotował ocenę 1,90.

Aleksandr“s1mple” Kostyliev ponownie znalazł się w wielu rankingach, jakie były prowadzone w ciągu całego turnieju. Do nagrody MVP brany był również pod uwagę jego kolega z drużyny Denis electronic Sharipov, któremu bardzo dobry występ w finale na Ninjas in Pyjamas nie wystarczył, aby zająć pierwsze miejsce we większości statystyk.

To już szósta nagroda indywidualna tego zawodnika w tym roku. Wcześniej Ukrainiec zdobył nagrody MVP za występy na: StarSeries sezon czwarty i piąty, DreamHack Masters Marsylia, CS: GO Asia Championships oraz na ESL One Kolonia.