Respawn.pl

sanah ponownie zaśpiewała Wilczą Zamieć z okazji premiery aktualizacji do Wiedźmina 3

Autor: Michał Maćkowski
sanah

CD Projekt Red z okazji premiery aktualizacje NEXT-GEN dla Wiedźmina 3 postanowiła zaskoczyć fanów. Jeden z najpopularniejszych utworów z gry Wilcza Zamieć w odświeżonej wersji zaśpiewała jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce – sanah. 

Aktualizacja NEXT-GEN do Wiedźmina 3 zawitała już na PC, Playstation 5 oraz Xbox Series X/S. Długo wyczekiwany update pozwolił poprawić wydajność gry, elementy wizualne i dodał kilka nowych zadań dla graczy, którzy chcą powrócić do rozgrywki. To jednak przy okazji najnowszej aktualizacji, CD Projekt Red przygotował muzyczną niespodziankę dla fanów.

sanah kolejny raz zaśpiewała Wilczą Zamieć

Z okazji premiery aktualizacji NEXT-GEN do Wiedźmina 3, producent gry postanowił wypuścić również najnowsze odsłony popularnej piosenki Wilcza Zamieć. Piosenkę zaśpiewała aktualnie jedna z największych polskich gwiazd muzycznych – sanah. Piosenka ponownie podbiła serca miłośników Wiedźmin,  ale także fanów sanah, która styczność z piosenką miała już trzy lata temu.

Dokładnie trzynastego czerwca 2019 roku sanah, która nie była jeszcze tak popularna, postanowiła nagrać cover właśnie piosenki Wilcza Zamieć. Od tamtej pory jej wersję odtworzono ponad 2,2 milion razy. Zaproszenie do współpracy nad polską wersją sanah ze strony CD Projekt Red możemy określić strzałem w dziesiątkę.

Aktualizacja do Wiedźmina 3 już dostępna

Zeszłej nocy do Wiedźmina 3 na konsole nowej generacji i PC trafiła najnowsza aktualizacja NEXT-GEN, usprawniająca grę oraz dodająca kilka nowych zadań. Na ten moment według graczy, optymalizacja ze strony producenta po prostu leży i najprawdopodobniej najbliższe dni będą dosyć nerwowe po stronie CD Projekt Red i graczy. Pełną listę zmian, jaką udostępnił producent możecie znaleźć tutaj.