Respawn.pl

Strona główna » sany odchodzi z Team Refuse

sany odchodzi z Team Refuse

Autor: Sergiusz Lelakowski

Team Refuse, to świeża drużyna, która rozpoczęła swoją karierę na początku 2016 roku. W ciągu dwóch miesięcy doszło już do jednej zmiany w składzie, dziś zespół żegna kolejnego zawodnika – Rafała “sany” Pietrzaka.

Miesiąc temu, drużyna straciła pierwszego zawodnika – Mateusza “Matty” Kołodziejczyka, który jak się okazało podczas meczy kwalifikacyjnych do Europejskiego Minora, wciąż posiada bana od Valve za rzekomy “matchfixing” (ustawianie meczy). To zmusiło Team Refuse do pożegnania się z zawodnikiem. Lukę w składzie zapełnił Sebastian “NEEX” Trela, były zawodnik ESC Gaming i zapewnił, że w Team Refuse zamierza zostać na dłużej.

Dziś dochodzi do kolejnej zmiany w obrębie zespołu. Kapitan drużyny, Rafał “sany” Pietrzak, opuścił Team Refuse. Nie znamy jednak jeszcze oficjalnych powodów rozstania. Na jego miejsce wejdzie Kamil “TopSpeed” Kamiński, a w nowym składzie pojawią się już niedługo na Cracow Game Spot.

Team Refuse:

[flag pl]Sebastian “NEEX” Trela[/flag][flag pl]Piotr “Morelz” Taterka[/flag][flag pl]Kamil “TopSpeed” Kamiński[/flag][flag pl]Michał “Mono” Gabszewicz[/flag][flag pl]Paweł “Reatz” Jańczak[/flag]